TÜRKİYE GENELİNDE İKİNCİ OLDU TÜRKİYE GENELİNDE İKİNCİ OLDU

Düzce’de sadece köylerin değil turizm, tarım, eğitim başta olmak üzere şehrin her alanda kalkınmasına önemli katkılar sağlayan Düzce İl Özel İdaresi’nin başındaki isim olan Genel Sekreter Mehmet Hayri Şen, 6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen büyük deprem felaketi sonrasında bizzat yürüttüğü yaraları sarma çalışmalarıyla da gönülleri fethetti.

HAYRİ ŞEN

Halen Düzce’de birçok noktada yürütülen konteyner üretme faaliyetlerini yakından takip ederek depremzede illerin barınma ihtiyacına destek veren Düzce Valisi Cevdet Atay öncülüğündeki Düzce İl Özel İdaresi, büyük yıkım yaşanan iller için seferber olmayı sürdürüyor.

Düzce İl Özel İdaresi tarafından Hatay’da yapılan çalışmalar ve desteklerden dolayı Genel Sekreter Mehmet Hayri Şen’e plaket takdim edildi.

Düzce Tapu Müdürü Gülsen Sağlam, Genel Sekreter Şen’i makamında ziyaret ederek, Tapu ve Kadastro 12. Bölge Müdürü Tamer Taşkıran adına plaket takdim etti.

Ziyaretten ve plaket takdiminden duyduğu memnuniyeti dile getiren Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen, “Personelimiz afet bölgesinde gecesini gündüzüne katarak çalıştı. Yaraların sarılması için tüm imkânlarımızı seferber ettik. Bölge halkının her zaman yanındayız ve kalbimiz her zaman onlarla birlikte olacak. Teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.