ANADOLU OTOYOLU’NDA FECİ KAZA ANADOLU OTOYOLU’NDA FECİ KAZA

Düzce’de profesyonel fotoğraf ve prodüksiyon hizmeti artık yeni adresinde… Düğün çekimi, düğün hikâyesi, katalog-albüm hazırlama, şirketlere özel çekimler ile drone ve jimmy jib hizmetleriyle müşterilerine özenli çalışmalar sunan ve yenilikçi yaklaşımıyla tercih sebebi olan Metin Gökçe Production, bugün düzenlenen açılış daveti ile Camikebir Mahallesi’ndeki yeni yerinde hizmete girdi.

WhatsApp Image 2023-06-09 at 15.41.47 (1)

İkramla başlayan iş yeri açılışına Düzce TSO Meclis Başkanı Tanju Acar ve İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur Aynan da katılım sağladı.

Geleneksel fotoğraf çekimlerinin yanı sıra Düzce’de daha önce denenmeyen yöntemleri uygulaması ile tanınan iş yeri sahibi Metin Gökçe, açılışta Öncü Haber’e açıklamalarda bulundu.

Stüdyosundaki çalışmalardan bahseden fotoğraf sanatçısı Gökçe, Düzce’de bir ilk olarak uyguladıkları Kore tarzı fotoğraf çekimi hakkında da bilgiler verdi.

Gökçe, “Yaklaşık 30 yıldır bu işi yapıyorum. Fotoğrafçılık, fotoğraf kamera işi yapıyoruz, prodüksiyon firmasıyız. Ürün, reklam çekimi, gelin damat, çekimi yapıyoruz, okullarla çalışıyoruz, aktivite çekimleri yapıyoruz, şirketlerle çalışıyoruz toplantı çekimleri yapıyoruz. O tarzda bir firmayız. İçerideki stüdyomuz Kore tarzı çekimler için açtığımız bir stüdyo. Bu bölgede eksik gördük, biz yapalım dedik.”

Yapılan duanın ardından katılımcılar hep birlikte kurdele kesti.

WhatsApp Image 2023-06-09 at 15.41.47

Tebriklerin ardından açılış programı sona erdi.