PROGRAMIN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZDüzce Belediyesi tarafından Salı günleri Hamidiye Mahallesi’nde kurulan semt pazarının yenilenmesi için yeni proje çizildi. Düzce Belediyesi’nin bu pazaryeri için hazırladığı proje her kesimden insanların büyük beğenisini toplarken, dikkat çeken bir açıklama ise CHP eski İl Başkanı Semih Cemşit’ten geldi.

Cemşit, insanların eski pazaryerinde çok zorlandığını belirterek,  “Eski pazaryeri sokaktı. İnsanlar yağmurda, kışın çok çile çekiyorlardı. Gerçekten çok zor durumda çalışılıyordu. Kapalı bir alan yoktu. Buranın yapılması bölgemize çok ciddi bir katkı sağlayacak. Esnafa da katkısı çok olacak. İnsanların gezmesi, alışveriş yapması çok daha rahat olacak.” Diye konuştu.

“İSTİSNASIZ HER İNSANIN, HAKLARININ KORUNDUĞU BİR DÜNYA DÜZENİ UMUDUYLA” “İSTİSNASIZ HER İNSANIN, HAKLARININ KORUNDUĞU BİR DÜNYA DÜZENİ UMUDUYLA”

semihhh

“Kış gelmeden pazaryerimiz bitecek gibi duruyor.”

Cemşit, yaklaşan kış mevsimi öncesinde pazaryeri yapımının hızlandığını kaydederek, “Öncelikle muhtarımıza teşekkür ediyoruz, çok uğraştı emeklerine sağlık. Pazaryeri inşallah bir an önce biter. Çünkü çok hızlandı. Belediyenin kuruluşu yapıyor. Özel bir kuruluşa devrettiler. Kış gelmeden pazaryerimiz bitecek gibi duruyor. Esnaf çile çekmeyecek, vatandaşların zorlukları bitecek. Daha nezih ve temiz bir alışveriş ortamı olacak.” açıklamalarında bulundu.

Öte yandan Hamidiye Mahallesi’nde yaşayan çocuklar muhtara olan sevgilerini ve teşekkürlerini çoşkulu bir şekilde gösterdi.

Ekran Alıntısı-49