Geçtiğimiz aylarda projelendirmesi yapılan, ihale komisyonu kurularak yasal dokümantasyon işlemleri hızlandırılan Düzce TSO Yeni Hizmet Binası Projesinde ihale süreci de tamamlandı.

İhalede Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İbrahim Canpolat ve Cemal Aksan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Emin Şen, Recep Ali Gelinoğlu ve Rıza Yıldız, Meclis Üyeleri Emre Durmazoğlu, Hasan Mutlu, Görkem Özdemir, İshak Şengüloğlu ve Metin Şişman, Düzce TSO Yeni Hizmet Binası Komisyonu Üyeleri; İl Özel İdaresi Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Osman Yel, İkinci Meslek Komitesi Başkanı Erden Akalın ile ihaleye katılım sağlayan Müşterek Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi yetkilileri hazır bulundu.

İhaleyi Müşterek Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kazandı

Pazarlık usulü gerçekleştirilen ihale sonucunda Düzce TSO’nun belirlemiş olduğu kriterler esas alınarak ihale süreci tamamlanmış oldu. İhaleyi Müşterek Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kazandı.

Yapılan görüşmelerin ardından ihale şartnamesinde yer alan tüm taahhütleri kabul eden Müşterek Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni hizmet binası yapım işini üstlenmiş oldu.

HER İŞİ HER KİŞİ, BÜYÜK İŞİ ER KİŞİ YAPAR HER İŞİ HER KİŞİ, BÜYÜK İŞİ ER KİŞİ YAPAR

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, ihalenin hem Düzce TSO hem de yüklenici firma adına hayırlı olmasını diledi. Bıyık, “Uzun süredir Yeni Hizmet Binası İhale hazırlıklarını canla başla sürdüren başta İnşaat Komisyonumuz olmak üzere tüm Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri’mize teşekkür ediyoruz. İnşallah en kısa sürede bu muazzam eseri ilimize kazandırmış olacağız. Bina yapım işini üstlenen üyemize de ayrıca teşekkür ediyoruz. İnşallah kendileri için de bu anlaşma hayırlı olur” ifadelerini kullandı.

İhale sürecine göre önümüzdeki günlerde resmi sözleşmeler imzalanarak yüklenici firmaya yer devri yapılacak ve yüklenici firma şartnamedeki süreleri gözeterek yapım işine başlayacak.