Son teknoloji cihazları ve uzman kadrosu ile sağlık alanında Düzce'ye büyük katkı sağlayan Reamotion 25 Kasım itibariyle hizmete açıldı. Açılışa Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce AK Parti Milletvekili Ercan Öztürk, Düzce CHP Milletvekili Talih Özcan, Düzce AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç, Düzce Kent Konseyi başkanı Av. Arb. Ali Dilber, Hayırsever iş insanı Burhan Özdemir ve Düzce iş dünyasının tanınmış simaları katılım gösterdi.

WhatsApp Image 2023-11-25 at 13.26.50

Açılışta konuşan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ''Biz belediye olarak devlet olarak bu tip faaliyetleri gösterecek olan yatırımcıların arkasındayız.'' diyerek Düzce'nin gelişmesine katkı sağlayan yatırımcılara teşekkür etti.

WhatsApp Image 2023-11-25 at 13.26.51 (2)

“HALKIMIZ DEĞİŞİM İSTİYOR…” “HALKIMIZ DEĞİŞİM İSTİYOR…”

Özlü, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: ''Düzcemiz’de her gün yeni bir tesis, yeni bir yer açılıyor. Bu tür yerler Düzce'ye değer katan ve Düzce'yi bir üst seviyeye taşıyan yerler. Buranın yatırımını yapan bu tesisi Düzce'mize kazandıran, arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah daha büyük tesislerin daha büyük yapıların Düzce'ye kazandırılmasını temenni ediyorum. Ben özellikle Düzce'yi bir üst kademesine çekecek olan yapılara büyük önem veriyorum. Biz belediye olarak devlet olarak bu tip faaliyetleri gösterecek olan yatırımcıların arkasındayız.''

WhatsApp Image 2023-11-25 at 13.26.50 (1)

AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk de;  Reamotion Fizyoterapi ve Spor Merkezinin Düzce için önemli bir tesis olduğuna dikkat çekerek şöyle konuştu:'' Düzce'ye güzel bir yatırım kazandırdılar. Büyük kulüp, şirketlerden ve büyük hastanelerden çözüm ortağın olan bir kuruluş. Sağlık alanında Düzce'miz önemli bir tesis kazanmış oldu. Yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum Allah utandırmasın.''

WhatsApp Image 2023-11-25 at 13.26.50 (3)

Reemotion Yönetim Kurulu Başkanı Sadi Sarıoğlu ise tanınmış birçok büyük spor kulüpleri ile çalıştıklarına dikkat çekerek, ''Büyük şehirlerde olan bütün tedavi ve egzersizleri Düzce'mizde uygulamak.  Ben, 15 yıldır tüm Türkiye'de ve yaklaşık 21 ülkede fizyoterapi ve spor sağlığı işi yapıyorum. Tanınmış bir çok spor kulübü ile  ayrıca devlet ve özel hastanelerle uzun yıllardır çalışıyoruz. Bu çerçevede de kendi şehrimize bir çalışma yapmayı planladık. Tesiste son teknoloji ile beraber inozatif metotlarla insanların egzersizlerini planlayacağız. Monel terapilerini kaliteli bir şekilde onlara sunacağız. Büyük şehirlerde olan bütün tedavi ve egzersizleri Düzce'mizde uygulamak” açıklamalarında bulundu.

WhatsApp Image 2023-11-25 at 13.55.53

Yapılan konuşmaların ardından, Reemotion Fizyoterapi ve Spor Merkezi, edilen duaların ardından hizmete açıldı. Merkezin kurdelesini Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, diğer protokol üyeleri ile birlikte kesti. Açılış törenin ardından, protokol üyeleri merkezi gezdi.

WhatsApp Image 2023-11-25 at 13.26.49