Kurulduğu 25 Eylül 2006 tarihinden bu yana Düzce’nin ve bölgenin güçlü sesi olan Düzce Manşet Gazetesi, 17. yıldönümünü kutluyor. Kurulduğu günden bugüne doğru ve tarafsız yayın çizgisinden taviz vermeyen ve sütunlarına taşıdığı haberlerle Düzce'nin gündemine ışık tutan Düzce Manşet Gazetesi’nin 17. yıldönümü nedeniyle Düzce Valisi Selçuk Aslan başta olmak üzere, bürokrasi, siyaset ve iş dünyasından kutlama mesajları geldi.

Vali Aslan: “Düzce için birçok görev ve sorumluluklar üstlenmektedir”

Düzce Valisi Selçuk Aslan yayımladığı mesajında Düzce Manşet Gazetesi’nin kente önemli hizmetlerinin olduğuna dikkat çekerek, şu ifadelere yer verdi:

“Çağdaş demokrasilerin vazgeçilmez unsurları kitle iletişim araçlarından olan basın, vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması, kamuoyunun bilgilendirilmesi gibi birçok önemli görev ve sorumluluklar üstlenmektedir. Basın camiamızın değerli üyesi olarak önemli bir hizmeti yerine getiren Düzce Manşet Gazetesi’nin tüm yönetici ve çalışanlarını, kuruluş yıldönümünüz vesilesi ile tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.”

Keşir: “Yayın hayatınızda başarılar diliyorum”

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise yayımladığı kutlama mesajında şunları söyledi:

“Düzce yerel basınımızın değerli kuruluşlarından Düzce Manşet Gazetesi’nin 17. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.  Şahsınızda, bünyenizde çalışan değerli meslektaşlarımı tebrik ediyor, yayın hayatınızda başarılar diliyorum.”

GÖLYAKA İLÇESİNİ BİR KEZ DAHA SEL VURDU GÖLYAKA İLÇESİNİ BİR KEZ DAHA SEL VURDU

Rektör Sözbir: “Başarılı bir yıl geçirmenizi dilerim”

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce Manşet Gazetesi’nin 17. yıldönümü  nedeniyle yayımladığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Düzce Manşet Gazetesi’nin değerli yöneticileri ve kıymetli çalışanları; kamuoyunu bilgilendirerek, insanların aydınlatılmasını sağlayan kurumunuzun kurul yıldönümünü kutlar, tüm çalışanlarını tebrik eder, başarılı bir yıl geçirmenizi dilerim.”

Sağlık Müdürü Yılmaz: “Yayın hayatının devamını dilerim”

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz da Düzce Manşet Gazetesi’nin 17. yıldönümü yayımladığı mesajla kutladı. Dr. Yılmaz mesajında şunları kaydetti:

“25 Eylül 2006 tarihinden bu yana Düzce’de günlük olarak yayın yapan Manşet Gazetesi’nin 17. Yaşını kutlar, nice yıllar yayın hayatının devamını dilerim.”

Bıyık: “Düzce’ye üstün katkılar sağlayan Manşet Gazetesi’nin yıldönümü kutlu olsun”

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Erdoğan Bıyık ise yayımladığı mesajında, şunları belirtti:

“Yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana aynı çizgide kararlılıkla ilerleyen, ilkeli, kaliteli ve tarafsız habercilik anlayışıyla ilimize üstün katkılar sağlayan Düzce Manşet Gazetesi’nin yıldönümünü kutlar, başarılarınızın devamını dileriz.”

HABER: Savaş ARI