Düzce’de huzur ve güvenliği sağlamak için olağanüstü bir gayretle çalışan Emniyet Müdürlüğü vatandaşların takdirini kazanmaya devam ediyor.

Bu kapsamda, özellikle yeni atanan İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, suç ve suçlulara göz açtırmamak için ekipleri seferber ediyor.

Trafik, asayiş ve uyuşturucu konusunda yürütülen çalışmalar her kesim tarafından takdirle karşılanırken, Öncü Haber Ekibi, vatandaşların nabzını tutmak için sokağa inerek mikrofon uzattı.

Öncü Haber Mikrofonuna konuşan Düzceli vatandaşlar, Emniyetin çalışmalarını değerlendirdi.

BIYIK: ŞEHRİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TANITIYORUZ BIYIK: ŞEHRİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TANITIYORUZ

Yürütülen çalışmalardan memnun olduğunu dile getiren vatandaşlar şunları söyledi:

Hasan Basri: Kontrolsüz güç ,güç değildir. İnsanların adaletli bir şekilde denetlenmesi lazım, tuzaklar kurarak değil bu cezaların olabileceğini insanlara belirterek bu cezalar uygulanmalı her 2 tarafında nazik ve kurallara uyması gerekiyor. Millet bahçesinde olan yaralamalar bıçaklamalar oluyor bunların sıkı bir şekilde denetlenmesi gerektiğine inanıyorum.

Faik Ülker : Düzce’de asayişin sağlanması için spor sokağın asayişinin sağlanması lazım. Gençliğin en büyük düşmanı uyuşturucudur, uyuşturucunun da yaygınlaştığı, dağıtıldığı ana unsurun bu sokak olduğunu biliyorum. Bu düzeltilirse ben onur duyarım gurur duyuyorum

Yavuz Güney: Şuan çok memnunuz, daha fazla da olsa iyi olur bizim için.

Ali Güney: Uygulamalar daima halkın iyiliğinedir, caydırıcıdır.

Vatandaş: Düzce’yi denetileceksiniz, herhangi bir  denetleme olmadığı zaman herkes kendi bildiğine hareket ediyor. Bu memleket bizim memleketimiz, ne kadar kollarsak o kadar huzurlu yaşarız. Resmi arabayla değil sivil arabayla restoranları, barları denetlemeleri lazım sizi gördükleri zaman kaçıyorlar.

İsmail Canpolat: Gayet başarılı buluyorum öğrenciler olarak duyduğumuz kadarıyla bu sene huzura yönelik bir olay mevcut Düzce’mizde duyduğumuz kadarıyla herkes memnun inşallah böyle devam eder temennimiz bu yönde.