ÖNDER Düzce İmam Hatipliler Derneğinde  17. Genel Kurul heyecanı yaşandı. Genel Kurulda görevi yeni başkan Dr. Cemal Kazak’a devreden eski başkan Kudret Koz, başkanlık görevini  6 yıldır sürdürdüğünü ifade ederek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da büyük hassasiyet gösterdiği ve destek verdiği, milyonları aşan sayısıyla ülkemizin geleceğe daha güçlü taşınmasında önemli bir misyonu olan İmam Hatip nesline elimizden geldiği kadar yönetim kurulu üyelerimle birlikte hizmet etmeye çalıştığını vurgulayarak, “Bu bir hizmet yarışıdır nöbet değişim vakti gelmiştir. Görevi layıkıyla yerine getirecek bir ekibe vermekten mutluluk duyduğunu”  diye konuştu.

C5B009C1 6261 46D1 B3A3 5D44D0Eef585

ÖNDER Düzce İmam Hatipliler Derneği Başkanlığına seçilen Dr. Cemal Kazak ise yaptığı konuşmada “Sivil toplum kuruluşları gönüllülük esasıyla çalışır bu bağlamda bizler yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte milli ve manevi değerlerine bağlı, asrın teknik ve modern bilgileriyle donanmış bir İmam Hatip nesline hizmet etme gayreti içinde olacağız. Bizden önce bu derneği kuran kurucu üyelerimize, geçmiş dönem hizmetlerde bulunan kıymetli başkanlarımıza ve yönetim kurullarına teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Önceki dönem dernek başkanlığını yürüten Kudret Koz’a ve ekibine yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden Kazak görevi devraldı.

“CAMİ; HUZUR YUVASI, EDEP VE TERBİYE OCAĞI, İLİM VE İRFAN DERGÂHIDIR" “CAMİ; HUZUR YUVASI, EDEP VE TERBİYE OCAĞI, İLİM VE İRFAN DERGÂHIDIR"

ÖNDER Düzce İmam Hatipliler Derneği yeni yönetiminde, Dr. Cemal Kazak’ın yanı sıra Nuri Genç, Kudret Çiçek, Murat Ak, Ahmet Top, Abdülkerim Kaval, Ali Akgün, Fatih Mehmet Arar, Güler Güneş, Zeynep Çalışkan ve Reyhan Günaydın gibi isimler yer aldı.

HABER: Savaş ARI