Düzcespor Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Kapoğlu, Düzcespor Başkanvekili Zekeriya Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz ay olağanüstü kongreyle göreve gelen Düzce Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş ve yönetim kurulu üyelerini cemiyet binasında ziyaret ettiler.

992ee12c-c6d8-4504-bd21-91f7a7a53ce9

Samimi ortamda geçen ziyarette konuşan Düzcespor Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Kapoğlu, basın camiasındaki birlik ve beraberliğin kendilerini memnun ettiğini ifade ederek “Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yönetimini tebrik ediyorum. İnşallah yüce rabbim birlik ve beraberliklerini bozmaz. 20 sene sonra Gazeteciler Cemiyeti’nin bir binası oldu. Birlik, beraberlik oldunuz. Cenabı Allah bu birlik ve beraberliğinizi bozmasın. Hayırlı uğurlu olsun memleket için. Düzcespor olarak Düzce’nin menfaatine olan her şeyin yanındayız. Düzce Gazeteciler Cemiyeti’nin de her zaman yanındayız ve destekçisiyiz.” dedi.

a6660f6d-0c2c-4774-8749-1fd86b4855c7

Ziyaretleri nedeniyle Düzcespor yönetimine teşekkür eden Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş “Düzce Spor Yönetimini misafir ediyoruz. Düzce Spor Yönetimi şehrimizin takımını hiçbir getiri ve hedefi olmayan takımı, 3’üncü ligde şampiyon yapmış, bu senede şampiyonluğa koşar hale getirmiştir. Bu yönetimi burada ağırlıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Tabi ben Düzcespor Yönetimi’ndeyim aynı zamanda. Bu yönetimin, bu başarıyı elde edebiliyor olmak için gösterdiği gayreti, taşın altına elini değil, gövdelerini nasıl koyduğunu en yakın bilenlerden şahidiyim. Bütün şehir ve bizler onlara minnettarız. Cemiyet olarak onlara destek olmaya, onurla yanlarında durmaya devam ediyor olacağız, gayret ediyor olacağız” şeklinde konuştu.

HABER: Savaş ARI