banner851

banner955

FESTİVALE YOĞUN KATILIM DAMGA VURDU

Çilimli Belediyesince bölgede üretimi yapılan siyah pirincin tanıtılması amacıyla düzenlenen “1’inci Çilimli Siyah Pirinç Festivali, dün akşam Türk Pop Müziğinin sevilen ismi Mustafa Ceceli konseri ile sona erdi. Festival alanını hınca hınç dolduran Çilimliler, Ceceli’nin söylediği şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti.

Çilimli 05.09.2022, 13:30 05.09.2022, 18:15
2308
banner1032

Çilimli Belediyesi tarafından, bölgede yetiştirilebilen siyah pirincin tanıtımını yapmak için düzenlenen ve geleneksel hale getirilecek olan “1’inci Çilimli Siyah Pirinç Festivali” dün akşam Türk Pop Müziğinin sevilen ismi Mustafa Ceceli, sahne aldı.

 Çilimli halkının yoğun ilgi gösterdiği ve renkli görüntülere sahne olan festivalde, büyük coşku yaşandı. Konsere katılanlar, Ceceli’nin söylediği şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti.

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, konser sonrası ünlü sanatçı Mustafa Ceceli’ye Çilimlispor atkısı ve yöresel ürünler hediye etti. Ceceli, Belediye Başkanı Yavuz’a ve konsere katılan Çilimli halkına teşekkür etti.

Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’da, ilçede üretimi yapılan siyah pirincin tanıtımına yönelik çalışmalara belediye olarak devam edeceklerini açıkladı. Yavuz, “Siyah pirincimizi Türkiye’de marka haline getireceğiz” dedi.  

banner844
Yorumlar (0)
16
hafif yağmur