banner851

banner614

İLÇEDE Kİ TÜM KUAFÖR VE BERBERLER DEZENFEKTE EDİLDİ

banner619

Çilimli Belediyesi ekipleri, yarından itibaren yeniden hizmet vermeye başlayacak olan kuaför ve berber salonlarında dezenfekte çalışması yaptı. Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, “Halkımızın sağlığı için Koronavirüs Salgınına karşı mücadele çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

banner846
Çilimli 10.05.2020, 17:00 12.05.2020, 10:37
1061
İLÇEDE Kİ TÜM KUAFÖR VE BERBERLER DEZENFEKTE EDİLDİ
banner844

Tüm Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını dolayısıyla, alınan tedbirler kapsamında 21 Mart tarihinde kapanan berberler ve kuaförler ile güzellik salonları, İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge kapsamında yarından itibaren tekrar hizmet vermeye başlayacak.

Düzce’de kuaför ve berberler, dünden itibaren Düzce Halk Sağlığı merkezinde Koronavirüs Salgını Sağlık taramasından geçirilirken, salonlarını ise hazırlamaya başladılar.

Kaynaşlı ilçesinin ardından, Çilimli Belediyesi de, Başkan Muhsin Yavuz’un talimatıyla ilçe merkezinde bulunan kuaför ve berber salonlarını ücretsiz dezenfekte çalışmalarına başladı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, “Koronavirüs tedbirleri kapsamında belediye olarak yapılabilecek her türlü çalışmayı ivedilikle yaptık. Normalleşme sürecinde de yeniden hizmete açılacak işyerlerine yönelik dezenfekte ve temizlik çalışmaları gerçekleştireceğiz. Alınan tüm tedbirler ve kararlar bizim sağlığımız için lütfen kurallara uyalım. Korona Virüs tedbirleri kapsamında kapatılan berber ve kuaförlerimiz, 11 Mayıs 2020 Pazartesi günü açılıyor. Açılış öncesi Çilimli Belediyesi olarak tüm berber ve kuaförlerimize, Siperlik, Dezenfektan, Kolonya, Maske ve eldivenden oluşan dezenfektan seti hediye ediyoruz" dedi.

Yorumlar (4)
Çilimlili 1 yıl önce
Sanki 80 tane berber var küçük bir ilçe Muhsin yavuz denilen şahıs çok öyle abartılıyor Bide haber yapılıyor.
OKUR. 1 yıl önce
BERBERKER NE DEMEK..YAZDIKLARINIZADA ARTIK DİKKAT ETMİYOSUNUZ..BEN YAZDIM OLDU OLMUŞ..KEYFE KEDER İŞ SİZİNKİ..
ADİGE 1 yıl önce
BERBERKER NE BE? EDİTÖR İŞİNİ YAP
Düzceli 1 yıl önce
Düzce belediyesi yetkilileri bilhassa doktor cengiz Kaynaşlı,Çilimli belediyelerinden örnek almanı tavsiye ederim,Konutlarda caddeleri beceripte yıkayamadınız çarşıda kamera görüntüsü vermeyi bırakın hizmet yapın konutlara yeter artık utanın.