banner851

banner955

VALİ ATAY AİLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Düzce Valisi Cevdet Atay, Çilimli Kaymakamı Gizem Bayguş ile birlikte Çilimli ilçesinde aile ziyaretlerinde bulundu.

Çilimli 07.05.2022, 12:00 08.05.2022, 11:47
404

Sürekli halkın arasında dolaşarak, Düzcelilerin sevgisini kazanan Düzce Valisi Cevdet Atay, bir süre önce başlattığı aile ziyaretlerine devam ediyor. Düzce’deki yaşlı aileleri ziyaret ederek onları sevindiren Vali Atay, son ziyaretlerini Çilimli ilçesinde gerçekleştirdi.

Çilimli Kaymakamı Gizem Bayguş ile birlikte ilçedeki yaşlı vatandaşları ziyaret eden Vali Atay, yaşlı vatandaşların geçmiş Ramazan Bayramını kutladı. Ziyaret ettiği yaşlı vatandaşlara çeşitli hediyeler veren Vali Atay, ayrıca sağlık durumları ile ilgili de bilgi aldı.

Vali Atay’ın aile ziyaretleri kapsamında il genelindeki yaşlıları ziyaret etmeye devam edeceği bildirildi.

banner844
Yorumlar (4)
Halk 8 ay önce
Gel bi program yap sayin valim.Evde yatan yardima muhtac 80 yaş üstu veya yaş onemli değil yatağa bağimlı kac hasta var Duzcede.Bi Gönüllerine dokun bi sevap al..
Hlk.. 8 ay önce
23 nisan gosterisi vardi konutlarda afadmiydi neydi oyle bi yerde.Tüm okullar folklor gösterisi yaptilar..Torununu izlemeye gelmis 85 yasindaki babamin yanndan gecti gitti o zaman Valisi..Bi dur bi nasilsiniz amca de torununu izlemege gelmis ondan baska yasli yok..Insan her daim kendini genc kalacak zannediyor..Vali olmusun ama .......
Halk. 8 ay önce
Düzce merkezdede 87 yasindaki babami ziyarete gelmedi..Bekleriz Cedidiye Mh.sayin Valim.
Recep Peker 8 ay önce
Valimizden Allah razı olsun valimiz çok iyi bir insan
Yeni Sayımız