Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni ve Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanvekili Sadullah Ünsal, Akçakoca’da arkadaşları ile oturduğu esnada yaptığı bir haber nedeniyle 3 kişinin saldırısına uğramıştı. Çirkin saldırı Düzce gündemindeki yerini korurken, Düzce’nin her kesiminden saldırıyı kınama ve Ünsal’a destek mesajları geliyor.

Rektör Sözbir: “Tüm basın camiasına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum”

prof-dr-nedim-sozbir

Ünsal’a yapılan saldırıyı yayımladığı mesajla kınayan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, “Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir: Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili ve Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’a yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum. Sadullah Ünsal ve tüm basın camiasına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Karslıoğlu saldırıyı kınadı

nurettin-karslioglu-nun-aci-gunu

Düzce Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Karslıoğlu yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“19 Mart Pazar günü Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’a yapılan saldırıyı kınıyoruz.”

Sağlam: “Saldırıyı şiddetle kınıyorum”

musiad-1

Saldırı ile ilgili MÜSİAD Başkanı Özgür Sağlam’da bir mesaj yayımladı. Sağlam yayımladığı mesajında, “MÜSİAD Düzce Şube Başkanı Özgür Sağlam: Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın Akçakoca’da yaşadığı çirkin saldırıyı şiddetle kınıyor ve kendisi başta olmak üzere tüm basın camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.

Çakmak “Ünsal’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz”

ad432a53-8d9d-465d-a1ab-1bf4bc3313e1-1679311059

Düzce Sivil Toplum Kuruluşları Federasyon Başkanı Faruk Çakmak yayımladığı mesajında şunları söyledi:

“Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili, Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’a yaptığı haber nedeniyle yapılan saldırıyı kınıyoruz. Öncü TV ve Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ne saldırıya maruz kalan Sadullah Ünsal’a geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.”   

Ne Olmuştu?

https://www.oncurtv.com/unsala-yaptigi-haber-den-dolayi-saldirdilar

HABER: Savaş ARI