12 Şubat 2024 Pazartesi günü itibariyle derslerin başlayacağı ve 7-13 ve 5-6 yaş gruplarına yönelik 36 branşta kursların verileceği Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi’nin 2.dönem kayıtları başladı.

36 farklı kategori oluşturuldu

Cumhuriyet Mahallesinde faaliyetlerini sürdüren Çocuk Üniversitesi, ikinci dönem için hazırlıklarını tamamlayarak başvuruları almaya başladı. 7-13 ve 5-6 yaş aralığında çocukların kabul edileceği eğitimler, öğrencilerin ilgi ve becerilerine yönelik olarak 36 farklı kategoride oluşturuldu.

A W133287 01

BAŞARILARIYLA YİNE DÜZCE’Yİ GURURLANDIRDI… BAŞARILARIYLA YİNE DÜZCE’Yİ GURURLANDIRDI…

7-13 yaş grubuna yönelik dersler arasında; İngilizce, Fransızca, mutfak atölyesi, butik çikolata ve pastacılık akademisi, görsel sanatlar, origami, hazır nesneler ve heykel, mikroformlar ile sanat, etkili okuma ve düşünme becerisi, ritim, klarnet, piyano, gitar, keman, ukulele, modern dans, halk oyunları, fiziksel gelişim, hareket eğitimi, masa tenisi, diksiyon eğitimi, eğitici drama, dini değerler eğitimi, matematik, tasarım atölyesi, karikatür atölyesi, oyun tasarımı ve zeka oyunları atölyeleri bulunurken,  yanı sıra 5-6 yaş aralığı için minik şefler mutfağı, görsel sanatlar, değerler eğitimi, jimnastik, bale ve ritim, diksiyon eğitimi ve dramadan oluşan etkinlik atölyelerine yönelik farklı seçenekler bulunuyor.

Gggg

Cumartesi günleri de farklı atölye seçenekleri ile öğrencilerle buluşacak olan Çocuk Üniversitesi, görsel sanatlar, değerler eğitimi, fiziksel gelişim, zeka oyunları, İngilizce, mutfak ve bale eğitimleri gerçekleştirecek. ÖNCÜ HABER/İHA