Öncü Televizyonun sevilen programlarından Hasan Kaya’nın hazırlayıp sunduğu Sportmence yeniden ekranlarda yerini aldı. Hasan Kaya geçtiğimiz gün maç sonrası Düzce Cam Düzcespor takım oyuncularına mikrofon uzattı. Öncü TV mikrofonlarına değerlendirmelerde bulunan oyuncular, en büyük hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ve başaracaklarına inandıklarını dile getirirken takım ile ilgilide düşüncelerini paylaştı. Öte yandan Düzce Cam Düzcespor’un Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere takımla ilgili açıklamalarda bulundu.

Düzce Cam Düzcespor ikinci yarıya hızlı başlarken önümüzde ki günlerde Bayburtspor’la karşılaşacak olan takım oyuncuları galibiyet için sınırları zorlayacak.

Hasan Kaya’nın uzattığı mikrofona konuşan Düzce Cam Düzcespor takım oyuncuları şunları söyledi:

Ersin Aydın; “İkinci yarı her zaman daha zor olur. Biz de bunun bilincinde ikinci yarıya kampta iyi çalıştık. Yeni arkadaşlarımızda katıldı. Onlarda takımımıza daha çok güç verecekler inşallah. Yolumuza devam ediyoruz, kendi işimize bakıyoruz. Şimdi sırada Bayburt var. Bayburt’u da yenip kimin ne yaptığına bakmadan biz işimize devam edeceğiz.”

Erçin Ilgaz; “Kolay gözüken zor bir maçtı. Güzel bir skorla gol yemeden yendiğimiz için mutluyuz. Adım adım yukarıya doğru tırmanıyoruz. İnşallah günün sonunda da hedefimize ulaşıp şampiyon olacağız.”

İbrahim Alan: “İkinci yarıya ikide iki olarak başladık. İnşallah hedefimiz şampiyonluk. Grubumuz zor bir grup. Herkes şampiyonluğa oynuyor. Birlik ve beraberlikle hocalarımızın taktikleriyle iyi çalışarak inşallah şampiyonluğu bu şehre getirmek istiyoruz. “

Eren Karadağ: “Herkesi yeneceğiz. Bizi sevmeyenleri de yeneceğiz. Bugün burada olanlar unutulmayacak. Hocaya bunu yapan herkese yapar. Biz yaklaştık, herkesi yenecek durumdayız. Bu takım bir daha ki sene PTT oynayacak. Bunun sözünü ben herkese veriyorum.”

Muhammed Rıdvan Özdemir; “Kazandıkça daha iyi oluyoruz. İyi bir seviye başladık. 6 maçtır yenilmiyoruz. Bugünde rakiplerimiz puan kaybetti. Çok önemli bir 3 puandı bizim için. Yukarıyla sanırsam 2 puan kaldı. Çok kolay maçlar kaybettik ilk yarıda şu an belki lider de olabilirdik. Ama kaybedilmiş bir şey yok çok sağlam geliyoruz. Taraftarlarımızın desteğiyle inşallah bu senede şampiyon olacağız.”

Düzce Cam Düzcespor’un Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere ise Hasan Kaya’nın uzattığı mikrofona şu değerlendirmelerde bulundu:

“Biz ilk yarıda bedava çok puan kaybettik. Bugün hatta lider bir takım farkıyla ama biz bu geçen kaybettiğimiz ilk yarıda ki puanları telafi edip inşallah ikinci yarıda istediğimiz yerde olacağız. Şu anda Play-off hattında dördüncü durumdayız. Çorum’la berabere kaldı.

Alt grupla puan farkını açıyoruz. Ateş grubu denilen grupta play-off yerimiz sağlamlaşıyor. Şimdi üstede yaklaştık, biz sırayla gidiyoruz. Önce play-off sonra ikincilik sonra inşallah liderlik ve şampiyon olmak istiyoruz. Sabırlı ve meşakkatli bir yol. Çok uzun bir yolumuz var. Şımarmadan çalışıp, işimize devam edeceğiz. Yılın sonunda hak ettiğimiz yerde bitireceğiz.”