banner851

banner955

PROTOKOL İMZALANDI…

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun seçim vaatlerinden olan bir proje daha hayata geçiriliyor. İlçeye Gençlik ve Spor Merkezi kurulması için Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu arasında protokol imzalandı.

Cumayeri 22.09.2021, 11:40
883
PROTOKOL İMZALANDI…

Cumayeri ilçesinde hayata geçirilecek olan Gençlik ve Kültür Merkezi projesinde sona gelindi. Proje ile ilgili Cumayeri Belediyesi’nde protokol imza töreni gerçekleştirildi. İmza töreninde konuşma yapan Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, projenin inşasına kısa süre içerisinde başlayacaklarını belirterek, “Gençlik ve Kültür Merkezi tüm ilçe halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Koloğlu ayrıca, projenin detayları ile ilgili Düzce Valisi Cevdet Atay’a bilgi verdi.

Başkan Koloğlu’nun konuşmasının ardından, Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu arasında, Gençlik ve Kültür Merkezi Projesi imzalandı.

İmza töreninin ardından, Düzce Valisi Cevdet Atay ve Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Cumayeri Motor Sporları pistinde incelemelerde bulundu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız