DAĞ ATIŞMASINA TUTUŞAN İKİ BAŞKANA: YERSİZ TARTIŞMALARI BIRAKIN DAĞ ATIŞMASINA TUTUŞAN İKİ BAŞKANA: YERSİZ TARTIŞMALARI BIRAKIN

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, İl Başkan Yardımcısı Halil Uzun, Merkez İlçe Başkanı Mesut Sertoğlu, Ülkü Ocakları Düzce İl Başkanı Okan Şengül, MHP’li İlçe ile Belde Belediye Başkanları ile birlikte Ankara’ya çıkartma yaptı.

M2-1

MHP’li heyetin Ankara Temaslarındaki ilk adresi MHP Genel Merkezi oldu. MHP Genel Merkezi’nde Genel Kurula katılan MHP heyeti, ardından Düzce’nin sorunlarını görüşmek üzere, çeşitli illerin MHP milletvekilleri ile bir araya geldi.

Ankara temaslarında son olarak AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk ile bir araya gelen heyet, kendisinden Cumayeri, Gölyaka, Kaynaşlı ilçeleri ile Beyköy Beldesi’nde hayata geçirilecek projeler ile ilgili kendisinden destek istedi.

M1-2

Öte yandan MHP heyeti, Öztürk’ü ziyaretinde Düzce’deki Cumhur İttifakına yönelik birliktelik mesajı verdi. 

Ziyaret sırasında Öztürk, “Cumhur İttifakı olarak ülkemize ve milletimize hizmet yolculuğumuzu omuz omuza kararlılıkla sürdürecek, eser ve hizmet siyasetimize devam edeceğiz”  ifadelerini kullandı.

HABER: Savaş ARI

Editör: Tuğba Aksoy