“SAĞLIKLI AĞIZ VE DİŞLER AYNI ZAMANDA SAĞLIKLI BİR YAŞAMIN ANAHTARIDIR” “SAĞLIKLI AĞIZ VE DİŞLER AYNI ZAMANDA SAĞLIKLI BİR YAŞAMIN ANAHTARIDIR”

Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde bakım onarım çalışmaları kapsamında tadilatı biten Dahiliye Servisi, hizmet vermeye başladı.

1-222

Hasta ve hasta yakınlarının daha konforlu ve kaliteli sağlık hizmeti almaları için 17 yataklı servisin her odası ayrı tuvalet ve banyo olacak şekilde tek ve çift yataklı olarak yeniden düzenlendi. 

4-135

Yenilenen servisi ziyaret eden Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’e; Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serkan Torun, Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammet Ali Kayıkçı, Hastane Başmüdürü Doç. Dr. Emel İştar Işıklı, öğretim üyeleri ve Hastane personeli eşlik etti.

5-96

Servisi ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Sözbir, yapılan düzenlemeler hakkında bilgi alarak, hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini iletti.

2-237

Yenilenen Dahiliye Servisinin hem hastalar hem de sağlık personelinin nitelikli sağlık hizmeti alabilmesi açısından son derece önem taşıdığını vurgulayan Sözbir, servisin tüm vatandaşlara hayırlı olması temennisinde bulundu.