BU KEZ OĞLUYLA GÜNDEMDE…

Düzceli olmamasına rağmen Yeniden Refah Partisi Lideri Fatih Erbakan’ın oluruyla Düzce Belediye Başkan Adayı olarak kolu havaya kaldırılan ve kentte seçim çalışmalarına devam eden Davut Güloğlu, vaatlerinden çok yenilir yutulur olmayan iddiaları ve halka karşı yakışıksız tavırlarıyla gündem olmaya devam ediyor. Düzce’de hem ‘ithal aday’ olması hem de basına karşı saldırgan tavrı yüzünden adından sık sık söz ettiren Güloğlu, bu kez oğluyla gündemde…# Godfather+++ +@Zahitkahveci

EKREM YÜCE İLE ESKİ DOST

Daha önce Çaykur Genel Müdürlüğü yapan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Ekrem Yüce’nin eski dostu olan Rizeli Davut Güloğlu’nun Yüce ile Rize’de sık sık bir araya geldiği biliniyor. Güloğlu’nun son olarak 16 Mayıs’ta Ekrem Yüce’yi Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde ziyaret ettiği ifade edildi.

Jpeg

“BİSMİLLAH”

O ziyaretten bir süre sonra Davut Güloğlu’nun oğlu Cengizhan Güloğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde işe başladı. Bu durumu sosyal medya hesabından “Bismillah” diyerek paylaşan Cengizhan Güloğlu’nun özel kalem müdür yardımcısı olarak görev yapacağı belirtiliyor.

“HUKUK MEZUNU”

YAŞLILARIN BAYRAMINI KUTLADI YAŞLILARIN BAYRAMINI KUTLADI

Öte yandan konuyla ilgili Sakarya’daki Medya Bar adlı internet gazetesini arayan ünlü şarkıcı, “Ekrem Bey doğru insanları doğru yerlere koyan bir insan. Cengizhan oğlum olduğu için değil çok dolu olduğu için işe alındı. Üniversitede hukuk fakültesini bitirdi. Uzun süre AK Parti’de İl Gençlik Kollarında aktif olarak görev yaptı.

“TORPİL DEĞİL”

Biz Cengizhan’ı iş bulamadığı için Sakarya’ya yollamadık. Ekrem Yüce ihtiyaç duyduğu için Sakarya’ya geldi. Durum torpil gibi görünüyor ama uzaktan yakından alakası yok. Benim Sakarya’da ticari işlerim de var ayrıca. Orada 5 dükkânım bulunuyor. Nasip olursa 6. bayimizi de açacağız.” ifadelerini kullandı.

KARAOSMANOĞLU’NU DA ZİYARET

Bu arada ünlü şarkıcının oğlu ile birlikte Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu da ziyaret ettiği ortaya çıktı. 6 yıl önce Gebze Hizmet Binası’nda gerçekleşen ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, “Güloğlu’nun gönlümdeki yeri her zaman ayrı.” ifadelerini kullanmış.