Hayata geçirmeyi planladığı vizyon projeler ile memleketini her alanda kalkındırmaya talip olan ve Düzce’yi Düzceliler ile yönetmeye söz veren MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser, bu kez MHP’nin ağır topları ile sahaya indi.

4C4522A8 8369 4C84 B3F9 92E5Eb2182E8

HEM DESTEK VERDİLER HEM DESTEK İSTEDİLER

Düzce’ye gelen MHP Genel Merkez MYK Üyesi, Hukuk Çalışma Koordinatörü ve Siyasi Etki Kurulu Sekreteri Av. Abdullah Bahadır Alperen ile MHP Grup Başkan Vekili Sakarya Milletvekili Muhammed Doğan Bülbül düzenlenen esnaf ve mahalle ziyaretlerinde, adayları Yılmaz Eser’e hem destek verdi hem destek istedi.

14 E4883 F E8 F2 4 C76 8 E63 93 D0 B D0305 E D

CABOĞLU VE BIYIK DA SAHADAYDI

MHP’nin üst düzey isimleri Alperen ve Bülbül ile MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Düzce sokaklarını adaylarla hep birlikte seçim zaferi için arşınladı.   

Ziyaretler sırasında esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanan Eser, belediye başkanı seçilmesi halinde Düzce’yi şaha kaldıracak projelerini anlattı. Eser’in anlattığı projeler, esnaf ve vatandaşlardan kendisi gibi tam not aldı.

96C60D45 E06B 487C 86Ed 627E937Abff3

ESER’E ÇAMLISPOR KULÜBÜ TARAFINDAN KENDİ ADINA HAZIRLANMIŞ FORMA HEDİYE EDİLDİ

Ziyaretleri sırasında Çamlıspor Kulübü’nü ziyaret eden Eser ve beraberindekiler kulüp yöneticileri ve taraftarları tarafından karşılandı. Belediye başkanı seçilmesi halinde Düzce’de futbol başta olmak üzere diğer spor branşlarındaki kulüplere destek vereceğini anlatan Eser, “Buradan yine söz veriyorum; Düzce’de spor ve sporcuya her türlü desteği vereceğim” dedi. Çamlıspor yöneticileri ve taraftarları ise, Eser ve beraberindekilere ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. Yapılan konuşmaların ardından, Eser’e kulüp yöneticileri tarafından kendi adını taşıyan özel yapım Çamlıspor forması hediye edildi.

Abc8Ac30 612F 4C3D Ac29 Af375C017E35

CUMHURİYET MAHALLESİ’NDE VATANDAŞLARLA İFTAR AÇTILAR

Cumhuriyet Mahallesi’nde düzenlenen iftar programına mahallenin önde gelenlerinin daveti üzerine MHP Genel Merkez Yöneticileri Av. Abdullah Bahadır Alperen, Muhammed Doğan Bülbül ve parti yöneticileri ile birlikte katılan MHP Başkan Adayı Eser, burada vatandaşlarla birlikte oruç açtı.

C2F1Bdea A8C3 43A1 91C3 D41F8337B556

“ÖNÜMÜZDEKİ 5 SENEYİ SİZLERLE BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE VATANDAŞLAR YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE VATANDAŞLAR YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Seçim çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamada Eser, “Kısa sürede, tüm mahallelerimizi sokak - sokak, cadde - cadde gezerek, neredeyse bütün esnaflarımız ve pek çok vatandaşımızla bir araya geldik. Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadık. Var gücümüzle çalışıp, kendimizi ve projelerimizi anlattık. Ancak bunlara rağmen yine de ulaşamadığımız, yetişemediğimiz insanlar oldu. Haklarını helal etsinler. Maddi ve manevi tüm benliğimiz ile erişebildiğimiz herkese eriştik. Ulaşamadıklarımızla da inşallah seçim günü sandıklarda buluşacağız ve önümüzdeki beş seneyi, sizlerle birlikte yöneteceğiz. Pazar günü değişim için, her bir Düzceli’yi sandıklarda bize oy vermeye davet ediyorum.” dedi.

Y-5