Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile Sosyal Güvenlik Kurumu Düzce İl Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Sosyal Güvenlik Rehberlik ve Bilgilendirme Semineri gerçekleştirildi.

DÜZCE’DE MAZOT VE BENZİN FİYATI NE KADAR OLDU? DÜZCE’DE MAZOT VE BENZİN FİYATI NE KADAR OLDU?

Sosyal Güvenlik Rehberlik Ve Bilgilendirme Semineri2

Seminere; Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Meclis Başkan Yardımcısı Metin Topal, Meclis Üyesi İshak Şengüloğlu, TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gökçe Ülkü Altay, KGK İcra Kurulu Üyeleri ile üyeler katıldı.

Sosyal Güvenlik Rehberlik Ve Bilgilendirme Semineri3

Toplantıda konuşan SGK Düzce İl Müdürü Necmi Köroğlu, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun işverenlere yönelik destek ve teşvik paketlerini katılımcılara aktarırken, çalıştırılan sigortalıların nasıl sigortalanacağı, hangi meslek dallarında teşviklerin yoğun olduğunu, EYT’den emekli çalışanlara yönelik SGK İşveren Payı indirimleri, Yabancı Uyruklu çalışanların kayıt aşamaları ve kayıt dışı istihdamın idari yaptırımları hakkında bilgiler verdi.

Toplantının son bölümünde, bu önemli bilgilendirme dolayısıyla SGK Düzce İl Müdürü Necmi Köroğlu’na teşekkür eden Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, kendisine günün anısına plaket hediye etti. Program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.