Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki çalışmalarını sürdüren AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, Genel Kurulda söz alarak Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi ile Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın turizm alanında ortaklaşa yürüttüğü  Düzceye Gelsene kampanyasına destek verdi.

Ercanöztürkegnelkuruldasd1

BAŞVURULAR 20 HAZİRAN’DA BAŞLIYOR BAŞVURULAR 20 HAZİRAN’DA BAŞLIYOR

Düzce'nin, 1999 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile Türkiye'nin en genç ve 81. ili olduğunu vurgulayan Öztürk, "Geride bıraktığımız 25 yılda Düzce çok önemli mesafeler kat etti" dedi.

AK Parti hükümetleri döneminde yapılan yatırımlar sayesinde Düzce'nin geliştiğini söyleyen Öztürk, "Sanayi’den eğitime, Turizm’den ulaşıma kadar hükümetlerimiz döneminde yapılan yatırımlar ile her sene nüfus artışı yaşarken, jeopolitik konumunun yanı sıra ulaşım imkanları sayesinde doğal güzellikleri ve kültürel mirası gelen misafirlerimiz için göz doldurmaya devam ediyor" dedi.

Asaf1Şkeercanöztürkasdsa1

ÖZTÜRK: TURİZMDE ATAĞA GEÇMİŞ BULUNMAKTAYIZ

Düzce'nin, İstanbul ve Ankara'ya sadece iki saat mesafede bulunduğunu kaydeden Öztürk, "Düzce’ye gelsene" adlı kampanyamız ile özel sektör ve kamu işbirliği sayesinde turizmde atağa geçmiş bulunmaktayız. "duzceyegelsene.com" uzantısıyla kurulan internet sitesi, Düzce’mizin tüm güzelliklerine dijital erişim imkanı sağlarken, oluşturulan rotalar ile kapsamlı bir kent hizmetini sunmaktadır. Yemyeşil ormanları, masmavi gölleri, şelaleleri heyecan dolu rafting parkurları, batı Karadeniz’in efesi olan antik tiyatromuz ile doğal güzelliklerle dolu güzel Düzce’mize tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum" dedi.

Öztürk son olarak "Düzce’de heyecan var, Düzce’ye gelsene diyor, genel kurulu saygıyla selamlıyorum" sözleriyle konuşmasını tamamladı.

HABER:  Savaş ARI