İstanbul’da gerçekleşen 2023 Yılı HIMSS Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı’na Sağlık Bakan Yardımcısı Huzeyfe Yılmaz ve Dr. Şuayip Birinci katıldı. Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi HİMSS O-EMRAM Seviye 7 kriterlerini karşılayarak Türkiye’de ilk revalide olan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olmayı başardı.

WhatsApp Image 2023-11-25 at 09.50.00 (3)

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dr. Hüseyin Şefik konferansta sunum yaptı. Yapılan sunumun ardından ödüllerini T.C. Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Huzeyfe Yılmaz'dan aldı.

‘’SAĞLIK HAKKI’’ KONUSUNDA SEMİNER VERİLDİ ‘’SAĞLIK HAKKI’’ KONUSUNDA SEMİNER VERİLDİ

WhatsApp Image 2023-11-25 at 09.50.02

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz desteklerinden dolayı sağlık çalışanlarına teşekkürlerini sunarken, "Bu süreçte desteklerini esirgemeyen Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca, Bakan Yardımcımız Sayın Dr. Şuayip Birinci ve Bakan Yardımcımız Sayın Huzeyfe Yılmaz başta olmak üzere Bakanlığımız yetkililerine teşekkür ediyorum. Gecesini gündüzüne katarak özveriyle çalışan tüm Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi çalışanlarımızı kutluyorum." açıklamalarında bulundu.

WhatsApp Image 2023-11-25 at 09.50.00 (2)

Sağlık bakanı yardımcısı Huzeyfe Yılmaz sosyal medyadan yaptığı paylaşımda “Türkiye, HIMSS'23 Eurasia'da başarısını dünyaya duyurdu. HIMSS EMRAM Seviye 6 ve 7 almaya hak kazanan hastanelerimizin başhekim ve ekiplerine, başarı ve gayretlerinden dolayı ödüllerini takdim ettik.” İfadelerine yer verdi.