18 Şubat Cumartesi günü Düzce TSO Toplantı Salonunda yapılan ve tek liste ile gidilen Düzce Gazeteciler Cemiyeti kongresinde, Erol Tayhan’ın 21 yıllık saltanatı sona ermişti. Kurulduğu günden bu yana Düzce Basınında birlik sağlayamayan Düzce Gazeteciler Cemiyetinin başına İslam Keleş’in gelmesi ile birlikte tabular yıkılmaya başladı.

Kurulduğu günden buyana hiçbir basın kuruluşunun kuruluş yıldönümü kutlamayan cemiyet, İslam Keleş ve yeni yönetimi ile birlikte kurumsal kimliğe büründü. 29 yıldır tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışı ile Düzce kamuoyunun aydınlatılmasında önemli rol oynayan ve kentin gelişimine büyük katkı sağlayan Öncü TVnin kuruluş yıldönümü Düzce Gazeteciler Cemiyeti tarafından kurumsal bir yapıda kutlandı.

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş hem cemiyet adına, hem de sahibi olduğu Okxijen basın kuruluşuna ait olan Düzce’nin Sesi ile Düzce Parantez Gazeteleri ve Oxijen TV web televizyonunda tam sayfa kutlama mesajları yayımlayarak kutladı. Keleş ayrıca yine hem Cemiyet adına, hem de Oxijen basın kuruluşu adına Öncü TV’nin 29’uncu kuruluş yıldönümü nedeniyle çiçek gönderdi.

Bünyesinde Öncü Televizyonu, Öncü Haber web sitesi, Manşet Gazetesi ile 100.2 Radyo Öncü’yü barındıran bölgenin güçlü sesi Öncü Medya ve bünyesinde Oxijen Web TV, Düzcenin Sesi, Parantez, Düzce Günaydın gazetelerini barından Oxijen basın kuruluşunun gönül birlikteliği, Düzce basınındaki bütünlüğü gözler önüne serdi. 

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş’in Öncü TV’nin 29’uncu yılını kutlaması, Düzce basınında büyük takdir topladı.

HABER: Savaş ARI