Düzce Belediyesi’nde çalışan temizlik işçisi Muhammet Altuntepe, temizlik yaptığı sırada bankların üzerinde unutulan cep telefonunu fark etti. Telefonu alan Altuntepe, sahibini bularak telefonu teslim etti. Temizlik işçisinin bu davranışı için Düzce Bel-Ka İnsan Kaynakları A.Ş Genel Müdürü Erdem Yılmaz ve Temizlik İşleri Müdür Vekili Caner Yürük, temizlik işçisini tebrik etti.

20240528 101714

Düzce Bel-Ka A.Ş Genel Müdürü Erdem Yılmaz, yaptığı açıklamada Düzce Belediyesi’nde çalışan her personelin duyarlı ve çalışkan olduğuna dikkat çekerek, “Herkesin yapması gereken davranışı Düzce Belediyesi bünyesinde çalışan kardeşimiz yapmış. Ben şahsım adına, belediyemiz adına, belediye başkanımız adına kendisine teşekkür ediyorum. Bu tür davranışların örnek olmasını diliyorum. Aslında Düzce Belediyesi bünyesinde çalışan herkes bu örnek davranışı zaten gösterir diye düşünüyorum. Biz Düzce’yi temsil ediyoruz ve her şeyimizle Düzce’ye hizmet ediyoruz. Ben hem kardeşimize, hem birim müdürü olan yöneticimize teşekkür ediyorum” dedi.

Whatsapp Image 2024 05 25 At 21.47.03

ARAÇ SUNROOF'UNDA TEHLİKELİ YOLCULUK ARAÇ SUNROOF'UNDA TEHLİKELİ YOLCULUK

Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdür Vekili Caner Yürük de, bu tür durumla karşılaşan her personelin aynı duygu ile hareket edeceğine inandığını belirterek, “Herkese bu davranışın örnek olmasını temenni ediyoruz. Kendisi çalışkan ve disiplinli bir personelimiz. Düzce Belediyesi adına kendisine teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

20240528 101816(0)