ÖZLÜ’DEN TASARRUF PAKETİNE GÖNÜLDEN DESTEK ÖZLÜ’DEN TASARRUF PAKETİNE GÖNÜLDEN DESTEK

Ramazan Bayramı öncesinde, Düzce’de cadde ve sokaklar bayram alışverişi yapan vatandaşlarla dolup taştı. Ramazan Bayramına 2 gün kala, kendileri ve çocukları için bayram alışverişine çıkan vatandaşlar özellikle giyim mağazalarında yoğunluk oluştururken, etiketlerdeki fiyatlar ise el yakıyor.

Genel 3

Düzce şehir merkezinde yaşanan yoğunluk nedeniyle Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ve Düzce Belediyesi Zabıta ekipleri, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı özellikle ana arterlerde güvenlik önlemlerini arttırdı.

Genel4

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı sivil ekipler, şehir merkezinde yaşanabilecek dolandırıcılık olaylarına karşı sürekli halkın içinde dolaşırken, zabıta ekipleri ise, bayram yoğunluğundan faydalanıp, insanların dini duyguları suiistimal eden dilencilere göz açtırmıyor. Halkın huzur ve güven ortamında alışverişlerini yapmalarını sağlayan ekipler, yaşanan olumsuzluklara ise anında müdahale ediyor.

Vatandaşlar fiyatlar konusunda ne düşünüyor…

Bayram alışverişi için mağaza -  mağaza dolaşan vatandaşların bazıları fiyatları uygun bulurken, bazıları ise fiyatların yüksekliğinden yakınıyor.

Genel 5

HABER: Savaş ARI