İl Genel Meclisi Eylül Ayı toplantıları, bugün yapılan 5’inci birleşimle sona erdi. Toplantıya katılan Düzce Valisi Selçuk Aslan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen,  İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç,  Genel Sekreter Yardımcıları ve birim amirleri tarafından karşılandı.

ALLAH DOSTU ABDAL HAZRETLERİ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF PROGRAMI DÜZENLENDİ ALLAH DOSTU ABDAL HAZRETLERİ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF PROGRAMI DÜZENLENDİ

F5aNbLvWYAAXxtK

Toplantıda, meclis üyelerine hitaben bir konuşma yapan Vali Aslan, “Sizlerin çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Düzce için canla ve başla çalışıyorsunuz. Çalışmalarınızı takdir ediyor ve beğeniyorum. Bu nedenle sizlerle çalışmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Düzce’ye hizmet anlamında ortak projeler hazırlayacağız. Hep birlikte uyum içerisinde ilimize hayırlı ve güzel hizmetler yapacağız. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

F5aNduXXcAEUJ4x

Vali Aslan, toplantının ardından İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen ve İl Genel Meclisi Başkanı Fazlı Koç’tan yapılan çalışmalar, projeler ve Düzce’nin acil çözülmesi gereken sorunları ile ilgili brifing aldı.

F5aNe6VXMAAkADd

HABER: Savaş ARI