Antalya’da bu yıl 12.’si düzenlenen YÖREX Fuarında Düzce rüzgarı esti. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) koordinesinde bu yıl diğer yıllara oranla Düzce’den geniş katılımın gerçekleştirdiği fuarı Öncü Medya ekibi yerinde takip etti.

Fuar ile ilgili izlenimlerini Öncü TV Haber Müdürü Canan Üstüner’e anlatan Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur Aynan, geçmişteki fuar tecrübelerinden bahsederek fuarda Düzce’yi en iyi şekilde temsil ettiklerinin altını çizdi.

İLKNUR 2

Fuara Düzce’den katılımda DTSO’nun büyük emeği olduğuna dikkat çeken Aynan,  “Biz, bu fuara yöresel ürünlerimizi getirdik.  TSO’nun ev sahipliğinde ve birlikte işbirliği ile yaptık. Fuara, coğrafi işaretli ürünlerimizle stant hazırladık. Tescilli olan coğrafi işaretli ürünlerimizi getirerek, görsel bir sunum hazırladık. Gelen misafirlerimizin, Düzce Köftesinden Konuralp Pirincine kadar hepsini görsün istedik. Düzce’nin fındığının daha geniş kitlelere yayılması için, bir fındık kostümü yaptırdık. Gelen ziyaretçiler, beraber günün anısına bir fotoğraf alarak Düzce’yi unutmasınlar istedik. Benim 17 yıldır  fuar deneyimim var, bu anlamda da işbirliği içerisinde olmak beni mutlu ediyor. TSO’nun büyük bir desteği var, bizler de bu anlamda ne yapabiliriz,  toplantılarla ve programlarla, hep beraber  ekip ruhuyla bunu sağladık. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Editör: Zeki Aşıkoğlu