Dr. Öğr. Üyesi Ömer Sivrikaya’nın moderatörlüğünde gerçekleştirilen etkinliğe; Batıkent Sports kurucusu Sümeyye Cebel Değirmenci ve Gani Değirmenci, Düzce Kristal Akademi kurucusu Beyzanur Çalık ve Ogün Ucaraoğlu, A Fit Up kurucusu Melih Gültekin ile Düzce Üniversitesi öğretim üyeleri ve öğrencileri katıldı.

7-48

Programın ilk konuşmacıları Sümeyye Cebel Değirmenci ve Gani Değirmenci konuşmalarında, Batıkent Spor Kulübü’nün kuruluş aşamalarından ve spor kulübü kurmanın önemli adımlarından bahsederken programın ikinci konuşmacısı ve Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Bölümü mezunu Melih Gültekin ise sektörde aldığı riskler ile daima büyümeye odaklı çalıştığını belirtti. Düzce’deki ilk özel spor salonu A Fit Up Spor Kulübü’nün kurucusu Melih Gültekin hedefinin Düzce’yi bir spor şehri haline getirmek olduğunu ifade etti. Sağlam bir politika ve doğru seçilen ekip arkadaşları ile daha kapsamlı ve donanımlı bir spor salonu kurmayı amaçladığını vurgulayan Gültekin  “Hedeflerimiz en büyük motivasyon kaynağıdır.”  ifadesini kullandı.

15 İLDEN 400 SPORCU YARIŞIYOR 15 İLDEN 400 SPORCU YARIŞIYOR

5-126

Son olarak söz alan Kristal Akademi kurucusu Ogün Ucaroğlu ise spor kulübünün kuruluşunda zorlu aşamalarda ilerlerken, küçük yaştaki öğrencilerinin en büyük motivasyon kaynağı olduğunu belirtirek “Her çocuk keşfedilmeye hazır bir yıldızdır.”  şeklinde konuştu.

6-73

Program, Prof. Dr. Hamdi Pepe, Dr. Öğr. Üyesi Mensur Pehlivan ve Dr. Öğr. Üyesi Emre Türegün tarafından katılımcılara teşekkür belgelerinin takdim edilmesi ile sona erdi.