Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı İş Yeri Denetim Ekipleri, Düzce’de 2 şubesiyle faaliyet gösteren Starbucks’a denetim gerçekleştirdi.

GÖLYAKA İLÇESİNİ BİR KEZ DAHA SEL VURDU GÖLYAKA İLÇESİNİ BİR KEZ DAHA SEL VURDU

IMG_5045

7 Ekim’den bu yana, İsrail’in adeta soykırım yaparcasına saldırı düzenlediği ve saldırıların başladığı günden bu yana 5 bine yakını çocuk toplamda 10 binden fazla masum sivilin katledildiği savaşta, İsrail ordusuna açık destek verdiği bilinen Starbucks şubesi, mercek altına alındı.

IMG_5049

Normal zamanlarda tıklım tıklım dolu olan mağazanın bomboş olduğu gözlemlenirken, zabıta ekipleri görevlerini yapmak üzere denetimini gerçekleştirdi.

IMG_5056-1

Yurt genelinde başlatılan boykot çağrılarının karşılık bulduğu gözlemlenirken, Zabıta Ekipleri, tezgahlardaki ürünlerin tazeliğini, imalathanenin hijyenini, evrak ve belgelerin yeterliliğini en ince ayrıntısına kadar denetledi.

IMG_5071

Öte yandan toplumun manevi değerlerine ve vicdanına aykırı hareket eden firmalara yönelik boykotların vatandaşlar nezdinde devam edeceği gözlemlenirken, Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekiplerinin bu tarz denetimlerinin artarak devam edeceği kaydedildi.

IMG_5057-1

HABER – AHMET ÇELİK

GÖRÜNTÜ – EMİRHAN TÖNGEL