banner851

banner614

AFETZEDELERİN YARASINA MERHEM OLUYORLAR

banner619

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde meydana gelen sel felaketinde zarar gören köylerdeki vatandaşlara Akçakoca Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Akçakoca Şubesi tarafından koli gıda yardımı yapıldı.

banner846
Düzce 29.07.2019, 14:48 29.07.2019, 15:08
658
AFETZEDELERİN YARASINA MERHEM OLUYORLAR
banner844

17 Temmuz gecesi Düzce’nin Akçakoca ve Cumayeri ilçelerinde meydana gelen sel felaketinde kayıpların bulunmasının ardından yaralar sarılmaya devam ediliyor.

Akçakoca Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Akçakoca Şubesi tarafından sel afetinde can ve mal kaybının yaşandığı Esmahanım, Uğurlu ve Melenağzı köylerindeki vatandaşlara Akçakoca Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Akçakoca Şubesi tarafından koli gıda yardımı yapıldı.Selzedelere Akçakoca Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Akçakoca Şubesi tarafından toplamda 25 Temmuz Perşembe günü 10 bin TL değerinde 100 koli gıda yardımında bulunuldu.
Akçakoca Müftülüğü’nden gelen açıklamada, ‘Akçakoca Müftülüğü olarak sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Cenab-ı Mevla'dan Rahmet, geride kalanlara sabır, yaralı olanlara acil şifalar diliyoruz. Ayrıca sel felaketinde zarar gören, maddi kayba uğrayan vatandaşlarımıza da bol kazançlar ihsan etmesini niyaz ediyor, bu ve benzeri afetlerden ilimizi, ülkemizi ve bütün İslam beldelerini korumasını Yüce Rabbimden niyaz ediyoruz.’ ifadeleri kullanıldı.Haber: H. DURNA

Yorumlar (1)
Adam 2 yıl önce
Bu din adamların yaşım 52 bu zamana kadar bir hayır işinde kimsenin gördüğünü bilen yoktur aslada olmaz. Artık yaptıkları yardımı çıkartasıya kadar her camide medine dilencisi gibi 5 rekatı 5 liraya kılmaya devam ederiz
16°
az bulutlu