banner851

banner614

AĞIR TONAJLI ARAÇLAR KULLANACAK

banner619

Karayolları Genel Müdürlüğü kararı ile kapatılan ve trafik sorununa yol açması nedeniyle vatandaşların tepkisine neden olan Olimpiyat Kavşağı için alternatif çözümler üretiyor. Düzce Belediyesi meydana gelen trafiğe çözüm bulmak amacıyla yeni güzergahlar oluşturmaya başladı.

banner846
Düzce 23.09.2019, 12:43 23.09.2019, 15:22
3167
banner844

Geçtiğimiz günlerde Karayolları Genel Müdürlüğü’nün aldığı karar doğrultusunda Düzce merkezde önemli geçiş güzergahlarından biri olan Olimpiyat Kavşağı akıllı kavşak yapma amacıyla nedeniyle kapatılmıştı.
 
Kavşağın kapatılmasıyla çevre güzergahlarda da trafik sorunu ortaya çıkması vatandaşlar tarafından tepkiye neden olmuştu.
 
Düzce Belediyesi yaşanan araç trafiği sorununa çözüm bulmak amacıyla alternatif yol çalışmalarına başladı.
 
 

Düzce Belediyesi yeni yol açma ekibi hafta sonu mesai yaptığı bölgede öncelik olarak ağır tonajlı araçların trafikte ortaya çıkardığı yoğunluğun önüne geçmek amacıyla alternatif yol açma çalışmasına başladı.
 


Kavşak mevkiinde çevre noktalara ulaşım alternatifi olarak nitelendirilen yolda sert zemin çalışması yapan ekipler yolun ilk etapta ağır tonajlı araçlar tarafından kullanılabileceğini belirterek tüm araçların geçişine uygun hale getirmek üzere güzergah üzerinde çalışmaların süreceğini belirtti.

Haber: H. DURNA

Yorumlar (8)
Şöför 2 yıl önce
Boşuna masraf yapmayın kapatın gitsin
vatandaş 2 yıl önce
yok yaa niye uğraşıyolarki kolay çözümleri var onları kapat yolu gitsin ne para harcıyolar çözüm üretmeye çalışıyolar ne gerek var kervandaki gibi kapat kurtul vatandan ne halt ederse etsin dertmi yani
ibrahim, 2 yıl önce
benim bildiğim önce alternatif yollar hazırlanıp ulaşıma açılır ondan sonra kavşak ve yol bakım çalışması yapılır bunlar işe tersinden başlamışlar
Aa 2 yıl önce
Yol yapılmadan yol mu kapatılır? Bu hatayı ilkokuldaki öğrenci bile yapmaz. Düzce'nin yönetim seviyesi bu mu???!!
Merkez Kırk Bir Kırk Beş 2 yıl önce
Şu iş makinalarına hayranım. Onca büyük işlerin altından kolayca kalkabiliyorlar. Dağınık arazi ve bahçeleri çok güzel derleyip topluyor. Bi tane alsam mı ne?
sanayici 2 yıl önce
Daha öncesinde yol zaten kullanılıyordu.Belediye ekipleri gelip hali hazırdaki yolu kapatana kadar.Hergün gidip geldiğimiz yolu moloz yığınları ile kapattılar şimdi çıkıp alternatif yol açıyorlarmış hizmet yani bu öylemi :)Sizinde dünyadan haberiniz yok kapalı haldeyken haber yapmadınız eski yolu kullanıma açıyorlar alttarafı bunu haber diye hizmet diye veriyorsunuz.Haber davet ile yapılmaz araştırılarak yapılır.
ymey 2 yıl önce
kavşak çalışması başladı ise ne zaman bitirilecek bunu vatandaşla paylaşın yoksa senelerce beklemeyi mi bize layık göreceksiniz!!!!!
bedirhan 2 yıl önce
önce altarnetif yol yapacan sonra yol çalışmasına başlıcan millet rezil perişan okul zamanı olacak işmi bu çok saçma