banner851

banner614

ALGÜN: MÜŞTERİLERİMİZ BİZE İNANIYOR VE GÜVENİYOR

Düzce ve bölgenin inşaat devi ALG Constructions tarafından Konuralp’in merkezine inşa edilen ve Batı Karadeniz Bölgesi’nin en büyük projesi olma özelliği taşıyan West Side Projesi büyük oranda tamamlandı. İçerisinde tarihi eserlerin sergilendiği bir müzeye de yer verilen West Side ve Algün Center projelerinin son durumu ile ilgili açıklamalarda bulunan Algün İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün, West Side projesi ile Konuralp’in merkezi bölgesinde yeni bir yaşam alanı oluşturduklarını, Algün Center Projesi’nin ise konumu itibari ile çok değerli bir proje olduğunu belirtti.

banner619
Düzce 28.12.2020, 13:21 28.12.2020, 16:30
3358

Düzce ve Türkiye’nin inşaat sektöründeki parlayan yıldızı ALG Constructions, hayata geçirdiği projelerle yeni yaşam alanları sunmaya devam ediyor. ALG Constructions tarafından Konuralp’in merkezi bölgesine inşa edilen Algün West Side, konsepti, tasarımı ve sosyal donatıları ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

Basın mensuplarını inşaat alanını gezdiren ve proje hakkında bilgiler veren ALG Constructions Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün, projenin yüzde 85 oranında tamamlandığını ifade etti. Projenin içinde tarihi eserlerin sergilendiği müzenin de olduğunu belirten Algün, şu bilgilere yer verdi:

“Algün West Side projemiz; Konuralp bölgesinin merkezi konumunda, 16.000 m2 alan üzerinde, 500 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Projenin yaklaşık yüzde 85’i tamamlanmıştır. Projede, 1+1’den  3+1’e kadar farklı seçeneklerde daireler yer almaktadır. Caddeye cepheli ve iç avlu etrafında konumlandırılan özel tasarlanmış dükkanlarımız bulunmaktadır. Ferah, geniş ve A kalite yapılar arayan gayrimenkul yatırımcıları için tasarlanmış projemiz; üniversite hastanesine, teknopark ve üniversite kampüsüne 500-600 metre yürüme mesafesinde bulunmaktadır.”

Proje tamamlanınca ‘A Grubu Müteahhit Sertifikası’ almaya hak kazanacak

“Konsepti, tasarımı ve malzemesi A kalite olan projemizde; yatırımcılarımıza şehrin merkezinde, bahçeli, sosyal donatıları olan bir yaşam alanı sunuyoruz.” diyen Algün, şunları kaydetti:

“İnşaatlarımızın kalitesi, içeriye adım attığınız andan itibaren A kaliteyi hissettiriyor. Bize inanan, güvenen ve yatırım yapan müşterilerimizin bir kısmı konutlarına yerleştiler ve bizleri çay, kahve içmeye bile davet ediyorlar. Müşterilerimiz ile birlikte her geçen gün büyüyen bir aile olmaya devam ediyoruz. Yüzde 85’i tamamlanan projemizden satın alan müşterilerimiz ve yatırımcılarımız, çok kısa zamanda oldukça yüksek kazançlar sağladılar. 8-9 ay sonra projemizin tamamını bitirmeyi hedefliyoruz. Projemiz tamamlandıktan sonra ise değerinin artmaya devam edeceğine inanıyorum. West Side projemizin tamamlanması ile ‘A Grubu Müteahhit Sertifikamızı’ almış olacağız.”

Düzce’de bir ilk: Projenin içinde müze olacak

Düzce’de bir ilke imza atarak, projenin içine tarihi eserlerin sergilendiği bir müzeye yer verdiklerini ifade eden Algün, son olarak şunları söyledi:

“Türkiye’de çok nadir, Düzce’de ilk… Projemizin inşaatı sırasında Roma dönemine ait 5 bin yıllık tarihi eserler ile karşılaştık ve özenle o alanı koruyarak muhafaza altına aldık. Projemizin tamamlanması ile birlikte alanı, açık hava müzesi haline getirerek herkesin gezip görebileceği bir alan oluşturacağız. Bu özelliği ile projemiz tamamlandıktan sonra da her geçen gün değerinin daha da çok artacağına inanıyorum.”

“Algün Center Projesi konumu itibari ile çok değerli”

Yine Konuralp Bölgesi, Düzce Üniversitesi, Araştırma Hastanesi ve Teknopark Kavşağı’nın kesiştiği lokasyonda inşa edilen Algün Center Projesi ile ilgili de bilgi veren Algün, şunları söyledi:

“Konuralp bölgesinin en önemli yerlerinden biri olan; üniversite hastanesi, Teknopark ve üniversite kavşağının kesiştiği lokasyon da bulunan Algün Center Projemiz, 6100 m2 alan üzerine inşaa edilmektedir. Konumu ile oldukça değerli bir projedir. Cadde ve meydan mağazaları, teraslı kafe ve restoranları ile rezidans konforundaki konutlardan oluşan bölgenin ilk ve tek Alışveriş ve yaşam Projesini hayata geçiriyoruz.  Projemizde sınırlı sayıda dükkan ve rezidanslar yer almaktadır. Bu özel projede 1+1 daireler 230 bin TL, 2+1 daireler 400 bin ve 3+1 daireler ise 600 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Tüm dünyayı etkileyen ve her sektörün zorlandığı dönemde, Pandemi de inşaatlarımızı yapmaya devam ettik.”

“Müşterilerimiz bize inanıyor ve güveniyor; satışlarımız artarak devam ediyor”

ALG Constructions Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Müşterilerimiz bize inanıyor ve güveniyor; satışlarımız artarak devam ediyor. 2021 yılının mart-nisan ayında talepte ciddi artış olacağına inanıyoruz ve kalitemizden ödün vermeden bu talebi karşılamak için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Yatırım yapan müşterilerimiz bize inanıyor ve güveniyorlar. İşçiliğimizde, sosyal alanlarda, dış cephelerde, beton kalitesinde, her bir aşamasını A kalite olarak yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman en ön sırada olamaya devam edecektir.”

Yorumlar (5)
Ali bağlar 10 ay önce
Adamı eleştiren eleştirene ama 15-16 şantiyesi devam ediyor. 117 milyona toki ihalesi alıyor. Eleştirdikçe büyüyor çok ilginç. Meyve veren ağaç taşlanır misali tam. Yazanlar rakip mütahitler mi diyorum bazen
WEST SIDEEEEEE 10 ay önce
Batı yakası adamlarına hiç güvenmiyorum dostum lanet olsun heeeeeeeee
vatandaş 10 ay önce
tarihi eser çıkan yere inşaat yapmışlar, senin lobin güçlüymüş, büyüksün algün, saygılarımı sunuyorum.
hamza 10 ay önce
bu ne ya ne haberi bu
Mustafa DEMİR 10 ay önce
Evleri bir halta benzemeyen firma