banner851

banner614

ANMA PROGRAMINA KATILACAK

banner619

Nakşıbendi Şeyhi ve Bolu'nun önde gelen hayırseverlerinden olan Ahmet Yekta Palazoğlu’nun vefatının 6. yılında anma programı düzenleniyor. 6 Ekim 2019 Pazar günü kabrininde bulunduğu Hayruddin-i Tokadi Hazretleri Türbesi'nde düzenlenecek anma programına kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü de katılacak.

banner846
Düzce 04.10.2019, 13:43 04.10.2019, 15:33
2721
banner844
Bolu'nun din alimlerinden olan Sürmeli Muhiddin Palazoğlu'nun torunu, Ahmet Palazoğlu'nun oğlu Yekta Palazoğlu vefatının 6. yıldönümünde de kabri başında düzenlenen programla anılacak.

Bolu'da hayırsever kişiliği ile tanınan Nakşıbendi Şeyhi Ahmet Yekta Palazoğlu’nun Hakk'ın rahmetine kavuşmasının yıldönümü dolayısıyla ailesi tarafından Abant Sapağı mevkiindeki Hayruddin-i Tokadi Hazretleri Türbesi'nde düzenlenecek anma etkinliğine, kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen İsmailağa Cemaati'nin hocalarından Ahmet Mahmut Ünlü de katılacak.

Bolu'nun önde gelen isimlerinden Palazoğlu'nun kabri başında dualarla anılacağı programa, binlerce kişinin katılması bekleniyor. Cübbeli Ahmet Hoca'yı görmek ve sohbetini dinlemek isteyenlerin geçmiş yıllarda izdihama neden olduğu bilinirken, Palazoğlu ailesi anma programına tüm vatandaşları davet etti.HABER: C.ÜSTÜNER
Yorumlar (10)
Bilenbilir 2 yıl önce
Düzce’de ki cemaatinin icra sorununu da çözmüştür inşAllah.
Halk 2 yıl önce
Allaha torpil tarikat mezhep işlemez..
mtonya 2 yıl önce
ilk dört yoruma baktım da yazık size bu kadar da mı imanınız zayıfmış..bi silkelenin yoksa sizi mevla fena silkeleyecktir ekonomik musibet haktır size..
bu ne 2 yıl önce
bunun neden haber değeri var? bu nikahı olmadan kadınlarla cima yapan sözde hoca değil midir? cidden yazıklar olsun keşke satılmasaydı şu öncü türkseven grubuna rezillik
Mahalle sakini 2 yıl önce
Peygamber hangi tarikat hangi mezhep haci..
NASIL BILIRDINIZ.. 2 yıl önce
Peygamberlerin en yakinlarina dahi şefaat edemeyecegini soylerken sen herkese sefaat dagitiyosun.Kuranı gercekden anlamamısin..yoksa ilk emir okuyu idrak edecek zeka var sende.
Allaha torpilci 2 yıl önce
Vah ki vah.bu kadar anma toreni merasime tam size uygun ama Kurana uygun değil.Hele senin fikirlerinin cogu şirk..
scarface 2 yıl önce
yanmayan kefende getirecek mi ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın