banner851

banner955

ASFALTSIZ MAHALLE VE SOKAK KALMAYACAK

Düzce Belediyesi kentin cadde ve sokaklarında asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekiplerin bir bölümü asfalt öncesi kazıma çalışmalarını sürdürürken, diğer ekipler ise altyapısı tamamlanan yolların asfalt kaplama işlemini gerçekleştiriyor.

Düzce 23.07.2022, 10:30
1346
ASFALTSIZ MAHALLE VE SOKAK KALMAYACAK
banner986

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı asfalt ekipleri, asfalt programını yoğun bir tempo içerisinde sürdürüyor. Körpeşler Mahallesinde alt yapısı biten sokaklara asfalt serimi yapan iş makineleri son olarak Servet Bucurgat ile 1405. Caddenin kesişme noktaların asfaltlanması için mevcut yolda kazıma çalışmalarını başlattı.


1400 metre uzunluğundaki yol 50 santimetre derinliğinde kazılıyor. Yeni gövde malzemesi serildikten sonra, beton asfalt kaplama yapılarak yüksek standartta bir asfalt yol bölge halkının hizmetine sunulacak. Caddeler yaklaşık yarım metre kazılıp, yeniden gövde malzemesi serildikten sonra asfalt kaplama yapılacak.


EŞ ZAMANLI ÇALIŞMA YAPILIYOR


Öte yandan Dereli Tütüncü, Cumhuriyet, Yeni Mahalle, Sarayyeri ve Körpeşler mahallelerinde alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda eş zamanlı olarak asfalt serim çalışmaları bitirildi.
Düzce’nin dört bir yanında hem asfalt yenileme hem de asfalt yamaları yapılarak kentin yolları güvenli hale getirilmeye devam edecek.

banner844
Yorumlar (9)
Temel 3 hafta önce
Beyciler mahallesine de bekleriz, 1711
Kasabalı 3 hafta önce
Birde Konuralp in yollarına el atsanız hicmi girmiyorsunuz acaba girseniz Konuralp e nasıl çıkacak yer ararsınız yazik
Ramazan 3 hafta önce
Asfaltsız sokak kalmayaca ifadesi güzelde, sokaklara asfaltlama yapmadan önce atıksu menfezlerini rögar kapaklar ile beraber alt yapısını da yapın bir şeye benzesin milletin gözünü boyamak için değil, yazık bir sürü sokak ve cadde var hiç birinde atık su menfezleri rögar kapakları yok ,,,,,
Vatandaş 3 hafta önce
Bu kadar güzel asfalt atmayın sizden sonraki nasılsa söküp bı daha yapacak. Neden gelişemiyoruz, dünyaya medeniyet öğretip bu hale nasıl düştük
Vatandaş 3 hafta önce
Hamidiye 1226. Sokak yıllardır her yağmurda su basıyor kaç yüz kez şikayet etmeliyiz
vatandaş 3 hafta önce
Trafiğin yoğun olduğu saatte çoban mevkisinde yeni itfaiye önünde asfalt çalışması,akıllara zarar.
Düzce'li.. 4 hafta önce
Hayırlı olsun.. Öncelikleri hatırladığınıza sevindik.. Bari yaptığınız işleri yarım bırakmayın.. Yol çizgileri, tretuvar boyaları, ışıldakları bir yolun olmaz sa olmazı.. 20 yıldır kerndi yaptıklarınızı yıkıp, tekrardan proje diye anlatıyorsunuz..
cash81 4 hafta önce
degil asfalt gül ağacı bile dikseniz gidicisiniz bay bay
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık