banner851

banner955

BABAEVİNDE İLK ZİYARET TUNCER'DEN

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer, Siirt'te askeri aracın kaza yapması sonucu yaralanan ve İstanbul'daki tedavisi sonrası babaevine getirilen Gümüşovalı Uzman Çavuş Şuayip Gönül'ü ziyaret ederek, "Geçmiş olsun" dedi.

Düzce 10.06.2020, 17:06 11.06.2020, 14:11
5255
BABAEVİNDE İLK ZİYARET TUNCER'DEN

Siirt’in Pervari ilçesinde operasyona giden askeri personeli taşıyan zırhlı aracın kaza yapması sonucu yaralanan Düzceli Uzman Çavuş Şuayip Gönül, İstanbul'daki tedavisi sonrası istirahat için memleketine getirildi.

Kaza sonucu sırt omurgası kırılan Uzman Çavuş Gönül'ün Siirt'teki ilk müdahale sonrası tedavisi İstanbul'da devam etmişti. Buradaki tedavi gördüğü hastanede ameliyat olan Uzman Çavuş Şuayip Gönül, durumunun iyiye gitmesi üzerine taburcu edildi. Düzce Belediyesi Ambulansıyla Gümüşova'daki babaevine getirilen Gönül'ün ilk ziyaretçisi Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer oldu.

Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde Beyin Cerrahı olan Uzman Dr. Tuncer, 'Geçmiş olsun' dileklerini ilettiği Uzman Çavuş Şuayip Gönül'ü muayene etmeyi ihmal etmedi.

Düzce Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduklarını vurgulayan Tuncer, Düzceli uzman çavuşa acil şifalar diledi.

Öte yandan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü de geçtiğimiz günlerde Uzman Çavuş Şuayip Gönül ile telefonda görüşerek sağlık durumu hakkında bilgi almıştı.

banner844
Yorumlar (16)
HALIK 2 yıl önce
CENGİZ BEY BELEDİYEDE MOBİNGLER HAD SAFHAYA ULAŞMIŞ.İNSANLARLA UĞRAŞACAĞINIZA HİZMET GETİRİN..
mehmet 2 yıl önce
Geçmiş olsun, Sn.Başkanım sizleride en içten duygularım ile tebrik ediyorum.Düzce bu şekilde hizmete muhtaç kalmıştı.
Hidayet Gnş 2 yıl önce
Gazimize geçmiş olsun,vatan size minnettar
Hakan Yazgeldi 2 yıl önce
İki adam birarada. İki memleket sevdalısı birarada. İki bayrak sevdalısı birarada. İyiki varsınız
JAA 71 2 yıl önce
Gazi kardeşime acil şifalar diliyorum, Cengiz hocam hem iyi bir insan hemde iyi bir hekimdir, benide amaliyat ettiği için yakınen biliyorum.
Serkan 2 yıl önce
Bir gün ölüyorum agrıdan muayene olmak istedim sıra kalmamış sıra veren memur doktor beyden izin alırsanız sıra verebilirim dedi gittim doktor beye rica ettim bakamam dedi sıram doluysa dedi munçurlu daydı ozaman bu doktor arkadaş o gün bügün sevmem. Onu
Kemalettin Gölyaka 2 yıl önce
Acil şifalar temenni ediyorum gazimize.Cengiz hocamızada selamlar,eşimi ameliyat etmişti çok şükür sağlığına kavuşturdu
Turgay Kartal 2 yıl önce
Böyle güzel haberlere ihtiyacımız var toplum olarak.Memleketi için canını verebilen bir asker ve onunla ilgilenen hemşerileri.Herkes ziyarete gitmeli hal hatır sormalı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
parçalı bulutlu