banner851

banner614

BAŞKAN ÖZLÜ İLE BİR ARAYA GELDİ

banner619

Teknoloji ve Sanayi Bakanı Mustafa Varank bugün Düzce'ye sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Yalova'dan Ankara'ya giderken, Düzce'de yemek molası veren Bakan Varank, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'yü makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Yaklaşık 1.5 saat Düzce'de kalan Varank'ın yemek durağı olarak sosyal medya üzerinden takip ettiği ünlü bir tostçuyu tercih ettiği öğrenildi.

banner846
Düzce 16.07.2019, 15:45 17.07.2019, 18:58
4328
banner844

Teknoloji ve Sanayi Bakanı Mustafa Varank bugün Düzce'ye sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Yalova'dan Ankara'ya giderken, Düzce'de yemek molası veren Bakan Varank, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'yü makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Yaklaşık 1.5 saat Düzce'de kalan Varank'ın yemek durağı olarak sosyal medya üzerinden takip ettiği ünlü bir tostçuyu tercih ettiği öğrenildi.
Burada yemeğini yiyerek yola devam etmeyi planlayan Bakan Varank, Düzceliler’in kendisini tanıyıp yetkililere haber vermesi üzerine kısa sürede etrafı kalabalıklaştı. Bakan Varank, kısa Düzce programında Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü ziyaret etmeyi ihmal etmedi.
Şehir merkezinde bulunan bir kahveciyi ziyaret ettikten sonra Düzce Belediyesi’ne geçen Varank, burada 65. Dönem Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Özlü ile bir araya geldi.

6


Şehir merkezinde bulunan bir kahvecide ağırlandıktan sonra Düzce Belediyesi’ne geçen Varank, burada 65. Dönem Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile bir araya geldi.

Toplam 1.5 saat süren ziyaretin ardından Düzce’den ayrılan Bakan Varank Ankara yolculuğuna devam etti.
Yorumlar (5)
Adam 2 yıl önce
il başkanına bakın.gömlek bari giyseydin.Tabi adam ildeki en yetkili siyasetçi.
Hayırdır 2 yıl önce
Bıkmadan usanmadan yazacağım, artık AKP aleyhine eleştiriler yayınlanmıyor
bayım 2 yıl önce
acaba bizim süper tostcu şirin baba rüstem abimizin yerimi
Birdir bir 2 yıl önce
Düzcede meşhur bir tostçu var ve düzc2linin haberi yok utan memleket el adamı biliyor halkı bilmiyor.
Esin 2 yıl önce
Gördüğüm kadarıyla Öncü el değiştirdiğinden bu yana, AKP aleyhine olan yorumlar yayınlanmıyor.
18°
açık