banner851

banner614

“BAYRAK DEĞİL, TÜRKİYE HARİTASI…”

Öncü Haber’in gündeme getirdi, Bahçeşehir bağlantı yolundaki yeşil alanda bulunan Türk Bayrağı’nın üzerine konulan Düzce Belediyesi Logosu ile ilgili Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Cengiz Tuncer’den açıklama geldi. Tuncer açıklamasında, “Bahçeşehir Bağlantı yolunda bulunan yapı bayrak değil haritadır” dedi.

banner619
Düzce 14.09.2021, 12:08 15.09.2021, 15:33
2297
“BAYRAK DEĞİL, TÜRKİYE HARİTASI…”

Bahçeşehir Bağlantı yolunda bulunan Türkiye Haritası üzerindeki Türk Bayrağı’na Düzce Belediyesi’nin logosunun yerleştirilmesi, Düzceli vatandaşların tepkisine yol açmıştı. Konu ile ilgili haberin Öncü Haber’de yayınlanmasının ardından, Düzce Belediyesi Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer’den açıklama geldi.

Tuncer yaptığı yazılı basın açıklamasında, “Bahçeşehir Bağlantı Yolunda bulunan ve yenileme çalışması yaptığımız TÜRKİYE HARİTASI ile ilgili yerel bir basın organında okuduğumuz haberde vatandaşlarımızdan gelen sorular üzerine açıklama yapmak hasıl olmuştur.  25/1/1985 Tarih ve 85/9034 No'lu Bakanlar Kurulu Kararı ile Türk Bayrağı Tüzüğü belirlenmiştir. Bayrak şeklinde ve ölçülerinde değişiklik yapılamaz.  Bahçeşehir Bağlantı yolunda bulunan yapı ise bayrak değil haritadır. Bu harita üzerinde de coğrafi yer işaretleme amacı ile ilimiz Düzce'nin konumu Düzce Belediyesi resmi logosu ile işaretlenmiştir. Bu ve buna benzer uygulamalar fotoğraflarda görüleceği üzere birçok kurum, dernek ve federasyon tarafından da yapılmaktadır” ifadelerini kullandı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (18)
düzceli2 2 gün önce
Başkan bunu hala tanıyamadı mı da görev de tutuyor?
zeki müren 2 gün önce
yar saçların lüle lüleeeee kibir abidesi faruk özlü ve avanesi güle güle, 19 yıldır akpya oy ve gönül veren ben. yazık ettiniz iç ettiniz düzceyi. he heee o bayrak değil bende cüneyt arkınım.
doğma büyüme düzceli 2 gün önce
ne yani şimdi o Bayrak değilde ne harita mı??? sabah sabah güldürdün bizi akpli belediyeci komedyenler. ya arkladaş milletle dalga mı geçiyorsunuz siz? 4 dönem yani 15 yıldır düzce akpli belediyelerin elinde oyunca rant kapısı takla kapısı 18 uygulamadan köşe dönme yarışına döndü ama gel gör ki Canım düzcem ne halde. yazıklar olsun ve verdiğimiz oylara.
Hasan 3 gün önce
Ona Açıklama ve düzeltme ve ve verende ???? Keser döner sap doner gun gelir bana lazım olan onada lazım olur. Alayci cahil muptezel..
BAHÇEŞEHİRLİ 3 gün önce
Cevap hakkını kullanmış bunun her yaptığı doğru vatandaşın söyledikleri yanlış bir defa olsun evet biz yanlış yaptık demeyi bilmiyor
Düzceli 3 gün önce
Allah aşkına Özlü bu adamı halen o makamda oturtuyor ya hayret.Bayrak değilde ne dir ayyıldızlı olan.Laf kalabalığı yapmayın iş yapın iş.Evinin dükkanının önünü güzel aydınlatmışsın doktor.Memur işçi çalışanı ile uğraşmayı da bırak alma garibin ahını
Bayrak sevdalısı 3 gün önce
üfürükten teyyare selam söyle o yare ya valla bize müstehak bu açıklama
Murat 3 gün önce
Efendi...loğonuzu o kutsal ay yıldızın üzerinden kaldır ve bunun kutsallığını muhafaza et..ay ve yıldız türk bayrağını temsil eder..biraz da vatandaşı dinleyin be.. yaptığınız hata...düzeltin olsun bitsin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın