banner851

banner614

BELEDİYEDEN AÇIKLAMA VAR

Toplu ulaşımla ilgili artan şikayetler Düzce Belediyesi Ulaştırma Müdürlüğü'nü açıklama yapmaya itti. Özellikle aşırı yoğunluk yaşanan sabah ve akşam saatlerinde ulaşım hatlarında ek seferlerin devreye sokulduğunu bildiren müdürlük, sık sık vatandaş kamerasına takılan yolcuların uzun süre durakta beklemesi ve otobüslerin iğne atsan yere düşmez kalabalığı gibi durumların söz konusu olmadığını savundu.

banner619
Düzce 21.01.2020, 12:38 21.01.2020, 15:49
3650
Düzce Belediyesi Ulaştırma Hizmetleri Müdürlüğü şehir içindeki toplu ulaşım sistemi, online takip ve sefer sayıları hakkında açıklama yaptı.Yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: "İlimiz merkez ve çevre mahalleler arasında sefer yapan toplu ulaşım sistemimizde yoğunluk yaşanan saatler sabah  ve akşam seferleridir. Bu seferler sırasında hem yolcu yoğunluğu hem de rota takipleri kurulan online sistem üzerinden anlık olarak görüntülenmektedir. Bunun yanı sıra sahada bulunan ekiplerimiz, araçları fiziki olarak da takip ederek kontrollerini sağlamaktadır. Toplu ulaşıma ilişkin şikayetler, direkt müdürlük yetkililerimize bağlı olan 0 (530) 546 10 76 numaraları hat üzerinden hem arayarak, hem de Whatsapp hattından ulaştırılabilir. Araçlarda elbette zaman zaman gecikme ve saatlere uymama sorunu ortaya çıkabilir, bu durumlar fiziki ve teknik şartlardan kaynaklanabilir. Aşırı yoğunluk yaşanan saatlerde filomuzda bulunan geniş kapasiteli araçlarımız hat üzerinde seferlere ek olarak kullanılmaktadır. Uzun süre araç beklenmesi ve araçların çok fazla dolu olması gibi durumlar söz konusu değildir. Vatandaşlarımızın toplu ulaşım saatlerine ve otobüs geçiş güzergahlarına uygun şekilde hareket etmelerini tavsiye eder, anlayışları için teşekkür ederiz."


 
Yorumlar (40)
VATANDAŞ 2 yıl önce
metro yapılsın düzce ye
User 2 yıl önce
Boğaziçi hattına doğru düzgün iletişim sağlanmalı biri konuralp kadar gidiyor diğeri gitmiyor çocuk oyuncağı mı bu iş yapacaksanız adam gibi yapın mağdur etmeyin kimseyi
adamin biri 2 yıl önce
istanbul.araçlarinda İ.E.T.T.yaziyo türkçe anlami ineklik etme taksi tut sizlerde oyle yapin paraniz varsa tabiii....
vatandaş 2 yıl önce
İnsanlarla dalga mı geçiyorsunuz.Mesai bitiminden sonra kalıcı konutlara giden otobüsleri kontrol edin.Birkaç gün önce saat 17:45 -18:00 arası 21 nolu güzergahtaki otobüste yer olmadığı için insanlar otobüse binemediler,daha sonra gelen 33 nolu otobüsle gittiler,onunda bir önceki otobüsün kalabalıklığından pek farkı yoktu ama ne yapsın insanlar soğuk havada beklemektense zar zor bindiler.Lütfen yetkilileri akşam mesai saati bitiminde kalıcı güzergahındaki otobüsleri görmelerini bekliyoruz.
Konut hatları 2 yıl önce
Şehir içi seferlerinde haklı olabilirsiniz,ama Kalıcı konutlar hattında sorunlar var.Belediye otobüsleri seyrek aralıklarla sefer yapıyor.Bu nedenle duraklarda çoğunlukla birikim oluyor.30-40bin kişinin yaşadığı bir bölge burası.DUYUN ARTIK
Billl 2 yıl önce
Sen saate uy diyo belediye. Madem dinlemeyeceksiniz kafaniza gore is yapmaya devam edeceksiniz secimler de zafer bizimdir.
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ 2 yıl önce
Üniversite otobüslerine el atsanız, saat farketmeksizin dolu, hastası, öğrencisi yaşlısı genci perişan oluyorlar Hatta ve hatta çoban mevkiden başlatılıp üniversite içine yeni bir dolmuş hattı çok daha sağlıklı olur.İş imkanı açısından da.
Kiymet 2 yıl önce
Bir saat otobus bekliyoruz esentepe kalici konutlar guzergahina lutfen saat basi yapin o guzergahtan cift saat tek saat uygulamasindan vazgecin eskisi gibi olsun Rica ediyoruz ve bos veya dolu iki saatte bir geciypr
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın