banner851

banner955

BİR TARAFTA ÇİLE… DİĞER TARAFTA EĞLENCE...

Düzce ve çevresini günlerdir etkisi altına alan yoğun kar yağışı bir yandan günlük yaşamı olumsuz etkilerken, diğer yandan çocukları doyasıya eğlendiriyor ve kartpostallık manzaralarla seyrine doyum olmaz görüntüler çiziyor.

Düzce 20.01.2022, 10:49
764
BİR TARAFTA ÇİLE… DİĞER TARAFTA EĞLENCE...
banner986

Düzce yoğun kar yağışına, merkezde açılmayan yollar, art arda yaşanan kazalar ve duran eğitim nedeniyle adeta teslim oldu.

Yaşamı birçok açıdan zorlayan kar ve soğuk, çocukların ise yüzünü güldürdü.

Kar tatilini fırsat bilen Düzceli çocuklar kendilerini kartopu oynamak ve kardan adam yapmak için sokağa attı.

Karın tadını doyasıya çıkartan miniklere anne-babalar da eşlik etmeyi ihmal etmedi. Sosyal medya kar paylaşımları ile renklendi.

Diğer taraftan kar yağışının ardından beyaz örtüyle kaplanan Anadolu Otoyolu Bolu Dağı Tüneli ve D-100 kara yolunun Bolu Dağı kesiminde de güzel manzaralar oluştu.

Kar yağışı 5 gün boyunca D-100 kara yolunun Bolu Dağı geçişi ile Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı Tüneli kesimi ile şehrin yüksek kesimlerinde etkili oldu.

Kar yağışı sonrası kentin yüksek kesimleri beyaza büründü. Hava sıcaklığının sıfırın altında 8 santigrat derece ölçüldüğü bölgede dağları kaplayan beyaz örtü, dron ile görüntülendi. Öte yandan meteoroloji yetkilileri, gece saatlerinden itibaren bölgede etkili olması beklenen soğuk hava nedeniyle don uyarısı yaptı.

(ÖNCÜ HABER/AA)

banner844
Yorumlar (1)
öncüye 4 ay önce
doğalgazı elektriği öderkende seyrine doyumsuz manzara dersini öncü ..
19
parçalı bulutlu