banner851

banner614

BİR YERDE ACI VARKEN BU NEYİN EĞLENCESİ?

Türkiye’nin deprem felaketi nedeniyle İzmir için tek yürek olduğu şu günlerde Düzce Belediyesi personelinin müzikli-eğlenceli doğum günü kutlaması yapması tepki çekti. Belediye Kültür İşleri Müdürü Numan Şirin’in doğum gününü Kültür Merkezi’nde eğlenerek kutlayan personel, bu anları sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmedi.

banner619
Düzce 03.11.2020, 15:47 04.11.2020, 12:08
11352

Geçtiğimiz Cuma gününden bu yana İzmir’de meydana gelen depremin acısı yüreklerde yaşanırken, bu kederli günlere yakışmayan görüntü bir kamu kurumundan geldi.

Depremde kaybedilen onlarca can ve enkaz altından kurtarılan depremzedeler nedeniyle Türk halkının acı ve sevinç gözyaşlarını bir arada döktüğü şu günlerde Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Numan Şirin için personelin düzenlediği doğum günü partisi sosyal medyaya yansıyınca tepkilerin odağına yerleşti.

Müdürlerinin doğum gününü Kültür Merkezi’nde pastalı ve müzikli şekilde kutlayan çalışanların eğlenceli halleri “İzmir’den her gün acı haber gelirken bir kamu kurumunda böyle bir kutlama yakışık almadı” dedirtti.

Bir yerde acı, keder ve üzüntü varken, doğum günü için kutlama yapılmasına göz yuman ve pastasını neşe içinde üfleyen Müdür Şirin, bir de teşekkür konuşması yaparak, eğlenceli kutlamadan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Çalışanların canlı yayın olarak an be an paylaştığı yakışıksız kutlama, toplu fotoğraf çekimi ile bir de ölümsüzleştirildi.

İmam Şirin’e yakışmadı

Öte yandan imam kadrosunda yer aldığı Düzce Belediyesi'nde daha önce Mezarlık Müdürlüğü de yapan Şirin'in henüz birkaç gün önce yaşanan deprem afeti ve dini kişiliğine rağmen kendisi için düzenlenen kutlamada eğlenmesi 'Yakışmadı' dedirtti. Belediye personeli arasında lakabının ‘Sümbül Ağa’ olduğu öğrenilen Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Numan Şirin’in doğum günü kutlaması uzun süre hafızalardan silineceği benzemiyor.

Yorumlar (59)
Ayhan kılıç 11 ay önce
Personelin sevdiği değer verdiği bi idareciye böyle bir proğram düzenlemesinde ne gibi bir art niyet var anlamadım. Depremde ölenlere Rabbim rahmet eylesin yaralılara şifa versin inşAllah. Bana göre bu haberde art niyet var.
düzceli 12 ay önce
10 yaşında çocuk bile bu kadar meraklı degil yazıklar oldun
vatandaş 12 ay önce
BİLİP BİLMEDEN YORUM YAPMAYIN,ÖNCNÜN YİNE BOŞ HABERLERİNDEN BİRİ.TAMAMIYLE MÜDÜRN HABERİNİN OLMADIGI PERSONELİN DÜZENLEDİĞİ BİRŞEY..NE ANLATIYOSUNUZ SİZ
Rıza 12 ay önce
Doğum günü partisi İmar müdürlüğünde ben de gördüm. Vatandaş bekliyor bunlar doğum günü kutluyor. Hayat üzülmeye değmez. Eğlenmek de lazım. Vatandaş beklesin.
Izmirli 12 ay önce
BUNU CHP YAPSAYDI ORTALIGI KARIŞTIRIRDINIZ OKADAR ACIMIZ VARKEN SİZ KUTLAMA YAPIN.. AKP YI BITIREN SIZLER GIBI HASİYETSİZ KİŞILERDİR .....CİMERE... ŞİKAYET ETTİM
Radyocu 12 ay önce
Bu şahıs babasının sayesinde müdür oldu berber di numanda . benim babam yıllardır belediyede çalıştı bir biz müdür olamadık anasını satayim adalete bak sen
düzceli 12 ay önce
cibiliyetsiz bilmeden etmeden yorum yapıyosun burda.sen olmadıysan bi liyakatın yokmulş demek ki isabet olmuş
Personel 12 ay önce
Yaziklar olsun sonradan görme terbiyesizlik acımız varken sen gasilhaneye git sen ne anlarsin mudurlukten tabi baskan yokki ANKARA GOLBAŞINDAN yonetiyor DUZCEYİ faruk ozlü efendi
Gerçekçi 12 ay önce
Berberlikten müdürlüğe terfi edince insan sapıtıyor demekki Allah islah etsin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın