banner851

banner955

“BU GÜN SALONLARDA, YARIN MEYDANLARDA OLURUZ”

Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesinin geleneksel kahvaltısı gerçekleşti. Çok sayıda katılımın olduğu kahvaltının açılış konuşmasını yapan Atatürk Düşünce Derneği Düzce Şube Başkanı Atay Yılmaz, pandemi tedbirleri nedeniyle 2 yıl ara verilen geleneksel, kahvaltılarını bu gün gerçekleştirdiklerini vurgulayarak, sözlerinin devamında” Bu gün bu salondayız. Yarın Anıtpark’ta, oluruz, Cumhuriyet Meydanı’nda oluruz. Zor günlerden geçiyoruz, fakat biz Atatürkçü Düşünce olarak hep birlikte oluruz.” ifadelerine yer verdi.

Düzce 26.12.2021, 17:16 26.12.2021, 17:28
1754
“BU GÜN SALONLARDA, YARIN MEYDANLARDA OLURUZ”

Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi, 2 yıl süren  pandemi tedbirlerinin serbest bırakılmasının ardından, geleneksel kahvaltı buluşması düzenlendi.

Turan Otel’de düzenlenen kahvaltıya, Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı  Semih Çemşit, İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Sağlık Emekçileri Derneği Başkanı Cemal Yılmaz, Düzce Abhaz Kültür Derneği Başkanı Kıymet İlhan,  Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Arslan, ADD Akçakoca Şube Başkanı Hüseyin Topuz,  ADD Akyazı Şube Başkanı Oktay Aktaş, Sakarya eski Kafkas Derneği Başkanı Mecdi Cengiz,  CHP Kaynaşlı İlçe Başkanı Muammer Yıldırım,  CHP Yığılca İlçe Başkanı Zeynel Çamlı, CHP Karapürçek İlçe Başkanı Ekrem Eren,  Yığılca Eski Belediye Başkanı Bünyamin Şahin, CHP Düzce milletvekili  aday adayı ve işadamı Talih Özcan ve diğer davetliler hazır bulundu.

ADD Düzce Şube Başkanı Atay Yılmaz, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından kahvaltı başlangıcında bir hoş geldiniz konuşması yaparak,” 2 yıl aradan sonra, yine geleneksel kahvaltılı buluşmada bir aradayız. Bu gün bu salonda,  yarın Anıtpark’ta, Cumhuriyet Meydanı'nda oluruz. Zor günlerden geçiyoruz, ancak, biz Atatürkçü Düşünce Derneği olarak, hep birlikte oluruz.” ifadesinde bulundu.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (8)
Tahsin ay 12 ay önce
Hayırdır öncü reklam haber diye yorum niye yayınlamıyorsun ? Ülkücülerin haberi olsa altına solcular saydırırdı siz de yayınlardınız.
Traveller 12 ay önce
Atay hocamın her zaman arkasındayız! (Eski bir öğrencisi)
Ahmet hakan 12 ay önce
Ne iş yaparsınız siz memlekete ne katkınız var beton parcalarının onünde dikiilmekden baska ne yaparsınız bıde rakı içmekden başka bitane sunu yaptık diyin hadi diyin
T.C 12 ay önce
Beton parcasi put vs. Gibi soylemleriniz peki siz puta tapar gibi neden tapiyorsunuz bir insana neden bu ulkede kardesce kimse yasayamaz oldu dusman gordunuz herkesi vatan haini gordunuz insallah sandikta cokersiniz Allah in adaleti buyuktur
Samet 12 ay önce
Raki goremedim sofrada..Bu ara siz Ataturku dusunmeye devam edin..Biz uzaya roketler gonderiyoruz.iha.siha.aksungur kisa ve uzun menzilli fuzeler uretiyoruz..siz dusunmeye devam edin
T.C 12 ay önce
insanlari ayristirmaya utanmiyormusun ne yapti bu insanlar size
Hasan 12 ay önce
Boş bunlar atatürkçü düşünceymiş atatürkün partisini ne hale getirdiniz utanmıyorsunuz da
T.C 12 ay önce
iktidar partisini anlatirmisin birazda gecmisi nasil
Yeni Sayımız