banner614

BURASI ŞEHRİN GÖBEĞİNDEKİ BİR EV!

banner619

Ağa Mahallesi sakinleri sağlıklarını tehdit eden çöplerden nihayet kurtuldu. Mahalledeki bir evden havaların ısınması ile birlikte kötü kokuların gelmesi üzerine Düzce Valiliği ile irtibata geçen vatandaşlar, çözüm istedi. Evde inceleme yapan ekipler, kokunun evde biriktirilen çöplerden kaynaklandığını belirledi. Çöp ev belediye ekipleri tarafından temizlenerek dezenfekte edildi. 

banner846
Düzce 29.04.2020, 17:30 29.04.2020, 18:25
11591
banner844

Düzce merkeze bağlı Ağa Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar, bir evin içinden ve çevresinden kötü kokular yayılması üzerine valiliğe şikâyette bulundu. Şikâyetin ardından konu hakkında bilgi verilen Düzce Belediyesi, evin sahibi ile irtibata geçerek çöp evin temizlenmesi hususunda karar aldı. 

Bunun üzerine Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri eve yönlendirildi. Belediye Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin nezaretinde gerçekleştirilen çalışmada, ekipler tarafından halk sağlığını tehlikeye atan ve vatandaşlara rahatsızlık veren evde yoğun bir temizlik çalışması yaptı.

Evden 13 kamyon çöp çıktı…

Yaklaşık 13 kamyon çöp çıkan evde koronavirüse karşı dezenfeksiyon işlemi de gerçekleştirdi. Mahalle sakinleri, koronavirüs salgını nedeniyle tedbirlerini aldıklarını ancak mahallede bir evin çöp ev olması ve mikrop yayması korkusu ile valiliğe şikâyette bulunduklarını söyledi.

Evin temizlenmesiyle rahat bir nefes aldıklarını belirten mahalle sakinleri, “Mahallemizde çöp ev olduğunu biliyorduk. Son çıkan ve dünyayı etkisi altına alan maalesef ki ülkemizde de görülen korona virüs nedeniyle evin temizlenmesi şart olmuştu. Mahalleli olarak gerekli şikâyet üzerine belediye ekiplerince temizlik yapıldı.” dedi.

Yorumlar (12)
Yasemin 1 yıl önce
Virüs olayı olmasa belki daha çok kalacaktı o çöp orda yazık düzceli olmaktan utanıyorum bide marifet gibi bunu haber yapmış düzce ayıp ayip
Ağa MH ve. Tedbir 1 yıl önce
Mahallede çöp ev olduğunu biliyorduk diyorlar şimdiye kadar kimse rahatsız olmadı mı yoksa çok atacak yer mi kalmadı bahçede tüm tedbirleri aldılar ve tek sorun bu ev mi yani rahat bı nefes almışlar falan öncü yeme bizi ulusal haber yapmıyorsun herkez o mahallenin ne olduğunu biliyor afilli kelimelerle haberi süslemeye gerek yok nerdeyse tüm evler birer çöp ev sayılır orda
Onur 1 yıl önce
Mahalleli de haber ajansı gibi demeç vermiş :)
A.YILMAZ 1 yıl önce
Mahalleli evin bahcesini çöplük olarak kullanmış, sonra vay efendim 13 kamyon çöp, o evi yıksan 13 kamyon moloz çıkmaz, Mahalle sakinlerinden omasrafı alacaksın.
Sua 1 yıl önce
Yuh yani o ne oyle bugune kadar kimse görmemişmi
H C 1 yıl önce
Insan bir haber okudugunda bilgi sahibi olmak ve haberi anlamak ister. Çöp ev nedir? Bu evin sahibi varmıdır? Bu çöpleri bu eve kim neden yığmıştır? Bunca zaman bunu kimse nasıl farketmemiştir? Bunada habercilik dersiniz..
İlhami 1 yıl önce
Çöp Olan Hayatın üzerine Çöp Biriktirmek Zor Değil
? 1 yıl önce
O adam ölmüştür belki onun kokusuda onun içine falan karıştı çürümüştür hatta
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
hafif yağmur