banner851

banner614

“ÇÖPLÜK GİBİ BIRAKIP GİDİYORLAR”

banner619

Düzce’de sıklıkla yaşanan çevre kirliliği olayına bir yenisi daha eklendi. Bahçeşehir’de evlenme teklifi için süsledikleri parkı eğlence bittikten sonra pis bir vaziyette bırakan gençler “Böyle teklif olmaz olsun” dedirtti.

banner846
Düzce 06.02.2021, 15:46
4850
“ÇÖPLÜK GİBİ BIRAKIP GİDİYORLAR”
banner844

Düzce Bahçeşehir 3.Bölge’de temiz havası ve manzaralı konumundan dolayı vatandaşlar tarafından sıklıkla ziyaret edilen parklar gençler tarafından evlenme teklifi amacıyla çokça tercih ediliyor. Evlenme teklifi yapıldıktan ve eğlenceleri sona erdikten sonra park ve oturma alanlarını süs ve konfeti gibi malzemelerle çöplük halinde terk ediyorlar.

Durumdan şikayetçi olan vatandaşlar Öncü Whatsapp İhbar hattına durumu iletti. Yasak öncesi iki-üç günde bir şimdi ise haftada bir evlenme teklifi olduğunu dile getiren vatandaş “ Her gün gençler geliyor süslüyor, evlenme teklifi ediyor. Teklif sonu kızı koluna takan gidiyor, ortalık berbat bir şekilde kalıyor.” diye konuştu.

"YAZIK BUNLARI TEMİZLEYENLER DE İNSAN!"

Gençlerin sürekli park ve oturma alanlarını süsleyip gitmelerine yakınan vatandaş şu ifadelerde bulundu: “Kalıcı konutlarda oturuyorum. Dün gece yine süsleme oldu. Bugün ki halini gelip görseniz siz utanırsınız. Böyle teklif olmaz olsun. Yazık bunları temizleyenler de insan! Her pazartesi sabahı gelip gençlerin pisliğini temizliyor. İçtikleri içeceklerden patlatılan konfetilere kadar çöpleri arkalarında bırakıp gidiyorlar.

Haber: L.Şenel 

Yorumlar (7)
Oğuzhan Kaburgaoğlu 6 ay önce
Yazık yazık ne insanlar var ya reziller
Oğuzhan Kaburgaoğlu 6 ay önce
Ne kadar pis insanlar var ya vicdansızlar reziller
kalıcılı konutlu 6 ay önce
Bunlar evlerini de böyle pis bırakıyorlarmı acaba.Bir de genç olacaksınız çok yazık.
Melih Metin 6 ay önce
Atı alan hendeği geçti :)
Apsuva 6 ay önce
Sürekli aynı manzarayla karşılaşıyoruz sadece gençler değil yaşlısı çocuğu geliyorlar piknik yapıp çekirdekleri çöpleri yerlere atıp gidiyorlar .Yasaklar olmasına rağmen hafta sonları dolu gelin görün .
Sinan 6 ay önce
Efteni gölü iskelesi de , gölde su yüzeyi de sık sık bu tür insansı hayvanlar tarafından pisletiliyor. Ahşap iskelede yanan mumlar bırakılıp gidiyorlar. Birgün yangın sebebi olacaktır
Cafer 6 ay önce
Bunlar evlense ne olacak evlerinin ortalarına pisliklerinide yaparlar Wc Ye gitmeye üşendik diye Görgüsüzler...