banner851

banner614

DANIŞMAZ AİLESİ’NİN MUTLU GÜNÜ

banner619

Düzce’nin ileri gelen esnaflarından olan ve gıda sektöründe hizmet veren Mehmet Danışmaz’ın kızı Nilsu Danışmaz, Harun Yılmaztürk ile dünya evine girdi. Mutlu çifti bu özel günlerinde, Düzce protokolü ve sevenleri yalnız bırakmadı.

banner846
Düzce 02.09.2019, 11:41 02.09.2019, 17:31
5860
banner844

Düzce’nin ileri gelen esnaflarından ve gıda sektöründe senelerdir hizmet veren Mehmet Danışmaz’ın kızı Nilsu Danışmaz, Harun Yılmaztürk ile hayatını birleştirdi. Çifti en mutlu gününde Düzce protokolü de yalnız bırakmadı. Körpeşler Mahallesi’nde ki kır bahçesinde gerçekleştirilen düğün törenine Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu katılım sağladı.

Katılımın yüksek olduğu düğünde Nilsu Danışmaz ve Harun Yılmaztürk çiftinin nikah şahitleri Düzce Valisi Zülkif Dağlı , MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır,  Avukat Ali Dilber, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Şükrü Sert oldu.Çiftin nikahını ise Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu kıydı.Alkışlar eşliğinde düğün alanına gelen çift sevenlerinin coşkusu ve sevgi gösterisi ile karşılandı.

Gelinin ailesi Hilal ve Mehmet Danışmaz ile damadın ailesi Yasemin Hızır Yılmaztürk’ün töreni büyük bir mutlulukla takip etmesi dikkatlerden kaçmadı.Öncü Medya ailesi olarak bizde Nilsu ve Harun çiftine mutluluklar diler, bir ömür beraber olmalarını temenni ederiz.
 

Yorumlar (7)
Düzce Sevdalısı 2 yıl önce
Menfaatin zincirli halkalar halinde birleştiği ve balını sağamadıkları kovan yerle bir ettikleri kara düzen siyaset baronları ALLAH sizi bildiği gibi yapsın
Aaaa 2 yıl önce
Bu kadar şahide gerek varmıydı yahu.Normal şartlarda 2 şahit yetiyor bildiğim kadarıyla
Mehmet HAN 2 yıl önce
Dünkü düğün o ise yazıklar olsun aynı mahallede düğün-cenaze karşı karşıyaydı kur'an sesine müzik karıştı biri de gidip yarım saat müsade istemedi bilmiyor olabilirler ama muhtar biliyodur.yok o düğün değil başkaysa ayırlı olsun.Hızır bey.
Kasabali 2 yıl önce
Mehmetle hizir daki egolar tavan..
vatandaş 2 yıl önce
çok önemli bir haber miş
uğur 2 yıl önce
Bir garibanın düğünündede söyle bir poz verin
Fevzi Sağlam 2 yıl önce
ALLAH MESUT BAHTİYAR ETSİN