banner851

banner614

DİKKATLİ VE TEDBİRLİ OLUN!

banner619

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Düzce için sağanak yağış uyarısı verdi. Çarşamba günü etkili olması beklenen sağanak yağış için vatandaşların tedbirli olması istendi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Batı Karadeniz’in genelinde kuvvetli sağanak yağış beklendiği açıklaması yaptı.

banner846
Düzce 07.07.2020, 16:00
6791
DİKKATLİ VE TEDBİRLİ OLUN!
banner844

Çarşamba günü etkili olması beklenen yağış için vatandaşlar uyarıldı. Sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış, sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar ve doluya karşı vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması istendi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklama şöyle:

“Yarın (Çarşamba) sabah saatlerinden itibaren, Marmara’nın doğusu (Kocaeli, Sakarya, Yalova, İstanbul Anadolu Yakasi'nin doğusu) ve Bati Karadeniz'de (Zonguldak, Bartın, Düzce ve Kastamonu'nun kuzey ilçeleri) yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgâr ve dolu yağısı gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.”

Yorumlar (1)
Çagatay 12 ay önce
15 gündür dogru düzgün tuvalete giremiyoruz.Bos işleri bırakında su sorununu çözün sayın başkan.Beyaz masa yağmur yağmasını bekliyoruz diyordu en son
18°
kapalı