banner851

banner955

DOKTORLARA EV YEMEKLERİ SÜRPRİZİ

Korona virüs ile mücadele kapsamında görevleri başında çalışmalarını sürdüren sağlık çalışanları için Düzceli anneler Ramazan bayramı yemeklerinden doktorlara ulaştırdı.

Düzce 27.05.2020, 13:30
3555
DOKTORLARA EV YEMEKLERİ SÜRPRİZİ

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkmasının ardından dünya genelinde milyonlarca kişiye bulaşan Korona virüs ile mücadele de en ön safta çalışmalarını sürdüren doktorlara Ramazan Bayramı’nda Düzceli anneler unutmadı.

Ramazan Bayramı dolayısı ile evlerinde hazırladıkları yemekleri ve atıştırmalıkları Düzce Atatürk Devlet Hastanesi, Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi ve Düzce Muncurlu Pandemi Kliniği’nde bulunan doktorlara ulaştırdı.

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekiplerinin sokağa çıkma yasağı kapsamında doktorlara ulaştırma konusunda yardımcı olduğu faaliyeti yürüten Manolya Özgenci, İstanbul’da Pandemi sürecinde başlattıkları projeyi Düzce’de de gerçekleştirdikleri için mutlu olduğunu dile getirdi.

Annelerin yemeklerinin toplanmasına öncülük eden Özgenci, “İstanbul’da yapmış olduğumuz bir projemiz var. Buraya gelmişken burada da yapmak istedik. Sağlık çalışanlarımız ve emniyet mensuplarımızın gönlüne dokunmak istedik. Onlar bu süreçte bizler için çok özveri ile çalışıyor. Gerçekten onlara minnettarız. Çok teşekkür ediyorum hepsine. Evde yaptığımız ikramlarımız ve gönüllü dostlarımız ile birlikte onların aracılığı ve Düzce Belediyesi Sosyal Yardım işleri Müdürü Gönül hanımın destekleri ile buraya hazırladıklarımızı getirdik ve onları veriyoruz. Biz sağlık çalışanlarımızı ve emniyet mensuplarımızı seviyoruz iyi ki varlar. Dualarımız onlarla sizleri çok seviyoruz. Biz evde hazırlamış olduğumuz poğaçalarımızı, keklerimizi, salatalarımızı, kahvelerimizi tek tek paketledik. Herkes tek tek alabilsin diye ayarladık. Onları getirdik ve onlara takdim ettik. İnşallah mutlu olmuşlardır. İyi bayramlar diledik. Bu şekilde bayramda gönüllerine dokunmak istedik” dedi.

banner844
Yorumlar (3)
Hakan 2 yıl önce
Sahipsiz köpekler, kısır ve gerekli bakımları yapıldıysa belli sayıyı geçmedikçe asla insanlarla bir arada olmamalı bugün bir kopek başka bir köpeği kovalarken yasli bir kadına çarptı ve onu düşürdü, zannedersem kadının kolu kırıldı. Sahibi olduktan sonra evcilse isterse kaplan beslesinler, fakat sahipsiz köpekler doğadaki gibi bir arada yasayan vahşi köpekler gibi başlarına bakabilirler onları için milli parklar oluşturulmalıdır oraya uyumları saglanmalidir. Bence sahipsiz hicbir hayvan sokaklarda olmamalı her insanda gelisiguzel sahiplendi film emeli. Bakmayacagin bakamayacagin köpeği niye aliyorsun. Şimdiye kadar birçok snormal köpeğe baktım, ama hiçbirini sokağa bırakmadım. Ama bircok kişi hava olsun diye cins kopek alıp hevesi geçince bırakıyor sağa sola. Ben asla köpekleri evde beslemedim. Evinin dört dönum bahçesi var. Köpekler özgürce sadece misafir geldiğinde kendilerine ait bahcenin bir bölümünde kalırlar. Başıboş köpekler için mutlaka özgürce dolaşabileceklerdi milli parklar yapılmalı şahsi düşüncemi.
Aynur 2 yıl önce
Aç hayvanlar şikayetçiymiş hayvanlarda sizden şikayetçi ekmek verin saldırmaz Sakarya ve bölgesi neden hayvan sevmez ekmek vermez anlamadım sen ilk önce kendinden şikayetçi ol
CEMİL 2 yıl önce
BÖYLE İNSANLAR OLDUĞU SÜRECE BU ÜLKENİN SIRTI YERE GELMEZ.İYİKİ VARSINIZ
28
kapalı