banner851

banner614

DUAYEN GAZETECİ DONAT'TAN DÜZCE'YE ZİYARET

banner619

Sabah Gazetesi köşe yazarı duayen gazeteci Yavuz Donat, sevdalısı olduğu Düzce'ye bir ziyaret daha gerçekleştirdi. Düzce eşraflarından Ragıp Gökesaoğlu'nun misafiri olan Donat'la bir araya gelen Düzce Valisi Cevdet Atay, kendisine üzerinde ismi yazılı Düzcespor forması hediye etti.

banner846
Düzce 01.09.2020, 12:19
1581
DUAYEN GAZETECİ DONAT'TAN DÜZCE'YE ZİYARET
banner844

Tanınmış Gazeteci ve Sabah Gazetesi Köşe Yazarı Yavuz Donat bir dizi ziyaretlerde bulunmak için Düzce’ye geldi.

Sık sık köşe yazılarına taşıdığı Düzce'ye ayrı bir önem veren ve özellikle yatırımcıları bu bölgeye çekmek için bizzat girişimlerde bulunan Donat, Düzce eşraflarından Ragıp Gökesaoğlu tarafından ağırlandı.

Düzce sevdalısı Yavuz Donat'ın kenti ziyaret ettiğini öğrenen Düzce Valisi Cevdet Atay ile Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin de Gökesaoğlu'nun evinde duayen gazeteci ile bir araya geldi.

Köşe Yazarı ve Gazeteci Yavuz Donat'ı Düzce'de misafir etmekten duydukları mutluluğu dile getiren Vali Atay, günün anısına hediye takdiminde bulundu. Donat'a isminin yazılı olduğu 81 numaralı forma hediye eden Vali Cevdet Atay, sohbet havasındaki ziyarette Düzce'ye olan sevgi ve ilgisinden dolayı ünlü gazetecinin, şehre önemli katkılar sağladığına işaret etti.

Ünlü Gazeteci ve Köşe Yazarı Yavuz Donat da Düzce Valisi Cevdet Atay, TSO Başkanı Tuncay Şahin ve Ragıp Gökesaoğlu'na misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Yorumlar (2)
Abbas 12 ay önce
NEDEN MASKE TAKMIYORLAR.
ANLAMIŞ DEĞİLİM.
Çetin SARIAHMET 12 ay önce
Sayın valim Düzcespor’a ne kadar önem veriyor ki de forma hediye ediyor. Biz sayın valimizi Düzcespor’un hiç bir organizasyonunda görmedik maalesef.