banner851

banner614

“DÜZCE İŞ DÜNYASININ SESİNE KULAK VERDİ”

banner619

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Bölge Oda ve Borsaları Başkanları Telekonferans İstişare Toplantısı’nda aktardığı sorun ve talepleri gündemine alarak, hızla geri dönüş yapan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür etti.

banner846
Düzce 07.04.2020, 16:23 07.04.2020, 17:54
1905
banner844

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, 6 Nisan 2020 tarihli Bölge Oda ve Borsaları Başkanları Telekonferans İstişare Toplantısında Kredi Garanti Fonu (KGF) limitleri ve banka sorunları konusundaki talebine ivedilikle cevap veren TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür etti.

Başkan Şahin yaptığı açıklamada, “Dün Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkan Yardımcımız Sayın Ayhan Zeytinoğlu ve Bölge Oda Başkanlarımızla yapmış olduğumuz telekonferans görüşmesinde gündeme getirdiğimiz KGF Limitlerinin bankalara aktarılması, bankaların limit doldu denilerek üyelerimize olumsuz cevap vermesi konusunda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız sayın Rifat Hisarcıklıoğlu ivedilikle açıklama yaparak bankalara çağrıda bulunmuştur. Düzce iş dünyasının sesine kulak veren başkanımıza teşekkür ediyor, bu zor süreçte üyelerimizin tüm taleplerini dikkatle takip edeceğimizi de belirtmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (5)
Vatandaş 1 yıl önce
Başkanım boş işler bunlar, neticeye bak, zor durumda olan kişiye hangi banka kredi vermiş onu söyle,
murat hanlı 1 yıl önce
ah birde adını yazabileydin boş atar çakma düzceli. tabi siz makam arabası sevdalı,düğünlerde taktıkları altını bile, yedikleri 3 kuruşluk lahanayı bile odaya yazdırtan adamları arıyonuz. Uzun süredir ilk defa koltuğun hakkını veren biri geldi makama
alı kemal 1 yıl önce
daha dun kredı verıyorlar dıye tesekkur etmedıgın kımse kalmamıstı sen nıye soylemedın baskanın soyledıklerını ruzgar gulu gıbısın kardesım nerden eserse o tarafa
vatandaş 1 yıl önce
Alan açık sallayın bakalım.Aslı yok yaylasında 500 koyunum kayboldu,misali.
DÜZCELİ 1 yıl önce
Boş makam boş laf bugüne kadar düzce için ne yaptın onu söyle laf ebeliğinden başka bir iş yaptığın yok haspel kader birilerinin kayığına binipte bir şekilde oralara geldin eğer düzce senin gibilere kaldıysa yandı otur telefonunu sat sana kalmadı.
26°
parçalı az bulutlu