banner851

banner955

DÜZCE KSS KOOPERATİFİNDE KONGRE HEYECANI

Bugün yapılan Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Genel Kurulunda, 26 yıllık Mehmet Bakan dönemi resmen sona erdi. Genel Kurul öncesinde liste hazırlığı içinde bulunan Bakan, son anda adaylıktan çekildi. Tek liste ile giden kongrede, Seyfi Çınar’ın hazırladığı yönetim kurulu listesi seçildi.

Düzce 25.06.2022, 18:22 26.06.2022, 23:57
3438
DÜZCE KSS KOOPERATİFİNDE KONGRE HEYECANI

1996 yılında Düzce Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı seçilen İş İnsanı Mehmet Bakan, 26 yıl boyunca bu görevi sürdürmüştü. Bu gün yapılan Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Genel Kurulu öncesinde yeniden adaylığı gündeme gelen Mehmet Bakan liste hazırlama çalışması yürütüyordu.

Genel Kurula katılan herkes Mehmet Bakan’ın yeniden aday olmasını beklerken, Bakan sürpriz bir şekilde seçimlerden çekildiğini açıkladı.

Mehmet Bakan’ın adaylıktan çekilmesinin ardından, kongreye tek liste ile gidildi. Yapılan kongrede Kooperatif üyelerinin desteğini alan Seyfi Çınar’ın listesi kazandı.

Yapılan oylamada Seyfi Çınar, Ali Alemdar, Recep Köse, Erdoğan Kabalar, Metin Özdemir, İlhan Coşkuner ve Nihat Yazıcı yönetim kurulu üyeliklerine seçildi.

Yeni seçilen yönetim kurulu kendi içlerinde yapacakları seçimle başkan seçecek.   

Yorumlar (12)
ulkucu 6 ay önce
cok merak ediyorum bukadar kötü yorumlardan utanıyormu.mhp bile bıktıu senden
ÜLKÜCÜ 6 ay önce
SUKUR SANAYİ KURTULDU BİRDE MHP KURTULSA SENDEN
MT 6 ay önce
KESER DÖNER SAP DÖNER, GÜN GELİR HESAP DÖNER.. GİTMESİ DEĞİL YAPTIKLARININ HESABINI VERMESİ ÖNEMLİ...
Esnaf 6 ay önce
Mehmet Bakan Yatacak yer bulabilecekmisin bakalım öbür tarafta işin çok zor. Çok kul hakkı yediniz. Allah bildiği gibi yapacaktır şüphesiz...
DÜZCELİ 6 ay önce
KOOPERATİFMİ KALDI KOOPERATİF BİTTİ HERKES TAPUSUNU ALDI .
SOSYALiST 6 ay önce
26 yılda toplanan aidat paralarıyla K.S.S bir tane cami inşaa ettiremeden gitti başkan....
Köylü 6 ay önce
Başkanlık Ali Alemdar yakışır
Emre 6 ay önce
Seyfi Başkan bu işi en başından sıkı tuttu, haklarımızı aradı. helalinden düzgün çalışan bir esnaf abimiz. inşAllah bizim haklarımızı eski yönetimden alıp bizlere geri verecektir, bundan eminiz. başarılar diliyorum başkanım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız